Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges ilyet csinálni? Ha...

Lehetséges ilyet csinálni? Ha igen megmondanátok hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok és nagyon szeretek énekelni , rappelni,gitározok is.

De nem vagyok telesen kibékülve a hangommal.

Hallottam hogy vannak programok amivel lehet hangot befolyásolni , nos nekem Audacity van most és az AutoTune val próbálkoztam, de nekem nem igazán jött be..

Inkább robothangom lett mint jobb..

Olyanokról hallottam meg youtubon is láttam de viszont linket egyik sem adott a videó alá hogy , lehetséges a kedvenc énekesem hangján beszélnem , esetleg énekelnem?

Nagyon érdekel a dolog, vagy annyi is elég lenne ha valaki tud valami jó programot arra hogy valamivel jobb legyen a hangom. Lehet nagyot kérek meg hülyeség a kérdés is, de ha létezik az hogy az énekeseknek tisztítják a hangjukat , márpedig létezik mert koncerteken rá sem lehet ismerni a hangra,akkor úgy gondolom ez lehetséges mások számára is.



2016. szept. 9. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!