Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valaki/valami a szobámban?...

Van valaki/valami a szobámban? Vagy ez inkább pszichés?

Figyelt kérdés
Folyton úgy érzem, hogy a szobámban van valaki és engem figyel. Elég nagy a házunk, de sehol máshol nem érzem. Nem hiszek ezekben a dolgokban, (vagyis eddig nem hittem). De mikor már 3. hete riadok fel rá álmomban kicsit ijesztő. Nem hiszem, hogy valami gonosz lenne, inkább csak figyel folyton. Az édesapám már nincs köztünk, lehet hogy ennek a gyerekkori traumának a feldolgozása nem sikerült? 5 éves voltam mikor meghalt. Most 21 vagyok. Épp elmével rendelkezem, és nem azt mondom, hogy valaki szelleme vagy démon vagy mit tom én mi, csak érdeklődnék valaki tapasztalt e már ilyet. Gyerek kori trauma? Vagy valami más?
2010. jún. 15. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
milyen az az épp elme? máskor nem lesz az?:D
2010. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok kattant. :S Semmi ilyen elvont hülyeségem nincs :D
2010. jún. 15. 21:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát két lehetséges magyarázat van, ahogy azt te is felvetetted, vagy a tudatalattid "tréfál meg", vagy valóban van ott egy kóbor lélek. Nekem is volt ilyen élményem, többször is. Ha zavar, próbálj meggyújtani egy füstölőt, elviekben azt nem komálják az efféle entitások, és kérd meg, hogy hagyjon magadra. Nekem úgy értek véget az ilyesfajta tapasztalásaim, hogy egy ideje felhagytam az okkultizmus, ezotéria bolygatásával. De persze lehet, hogy én is csak beképzeltem a dolgokat:P
2010. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy "átutazóban" lévő "valami". Elképzelhető, hogy pszichés, de nem tartom valószínűnek, hogy olyan régről maradt volna, inkább valamilyen jelenlegi szituációval kapcsolatos.

Másrészt meg nekem is időszakosan szoktak lenni ilyenek, aztán elmúlik. Ha az álmok, amikből felriadsz, kapcsolódnak egymással, illetve szerepel bennük egy kitüntetett szereplő, valószínű, hogy az az, ami "figyel". Próbáld meg elküldeni (akár álmodban akár ébren), ha nem hat rá az hogy úgy teszel mintha nem lenne ott.

2010. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nos hát bevallom régen hülyültünk ilyen ezotériás dolgokkal az akkori barátnőimmel, de akkor 16 voltam, és nem is hittem benne. Most 21 vok. Elég érdekes, hogy most tapasztalok ilyeneket. De köszi a helpet, megpróbálom.
2010. jún. 15. 21:41
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem vele álmodom. Lehet tök nyugis álom is. Egyszer csak felriadok, de nem az álom miatt, hanem, mert érzem azt a szúró tekintetet magamon, ami még álmomból is felriaszt. Félelmetes :S
2010. jún. 15. 21:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Anatidaephobia: attól való félelem, hogy valahonnan és valahogyan egy kacsa megfigyelése alatt állsz.
2010. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát ezen lehet egyesek jót mulatnak de nekem nagyon nem vicces
2010. jún. 15. 21:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el!

A tanácsom nem sok minden, de nem beszéld be magadnak!

Mert nem tudsz majd másra figyelni, csak ilyen dolgokon parázni!

Egyébként ha régen voltál esetleg az édesapád sírjánál elmehetnél!

Anyukámnak meghalt a tesója nem ment ki 1 hétig ő is vele álmodott, másnap kiment megis nyugodott anya lelke!

2010. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad. Egyet értek!! Amúgy egy ismerősöm hasonlóan járt, neki egy házszentelés segített.
2010. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!