Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a páromat megszáll...

Lehet, hogy a páromat megszállta a saját apja szelleme?

Figyelt kérdés
A párommal másfèl ève ismerjük egymást! Nagyon mókás, kedves megbízhatóság, nagy terhelhetőség gél rendelkező, találékony ember. A probléma, hogy saját meg a család megvallasa szerint egyre jobban hasonlít a halott édesapjára. ( Nem túl jó jel,elég agresszív volt) amiket én vettem észre és tényleg nem volt ilyen előtte.. egyik percben vicces utána hirtelen elborult az agya nem tudja miért , bevorosodik a feje, habzik a szája és úgy ordít mint az állat, amikor kérdezem mi baja az a válasz nem tudja de szét szedi az ideg.. olyan mintha egy másik ember lenne.. mostanában nagyon sok a vita köztünk és amikor elmúlik az ideg róla szinte nem is emlékszik a vitából semmire.. mintha nem is ő lenne..

2018. jún. 7. 12:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Ide pszichológus kell, nem pap.
2018. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%
A pszichológus nem tudja elűzni a szellemet
2018. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szellem, hanem pszichés betegség, ami nagy eséllyel öröklődött.
2018. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, csak egy feltételezés volt hátha az apja szelleme kontarkodik bele az elmejebe, de azóta azért én puhatoloztam a volt baratnoknel, barátoknak, stb.. Kiderült meg szerencsés vagyok, mert volt akivel fizikális bantalamazasig is eljutott.. így biztosan a fejben van a gond.. a mi kapcsolatunk tönkre ment ezalatt a kis idő alatt miután az egy éves gyerekemre ráhúzza az üveg ajtót alig bírtam elkapni a gyerek a hulló üvegszilánkok alulol.. én is a pici fiam hazaköltöztunk a szüleimhez.. köszönöm mégegyszer a valaszokat
2018. jún. 20. 12:55
 25/25 NiciAmi válasza:
Bipoláris személyiségzavar? :D
2018. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!