Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szabad ekkora jelentőséget...

Szabad ekkora jelentőséget tulajdonítani valaminek vagy ez már túlaggódás?

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözés előtt állunk. Nemrég elmesélte, hogy egyik éjszaka óriási vihar volt és a szél mindkét közös fényképünket letépte a falról, melyeket aztán a bútorok alatt talált meg. Mivel eléggé hiszek az ilyen jelekben, kicsit rossz előjelnek érzem ezt a dolgot.

Szeretném tudni, mások hogyan látják ezt? Csak én látok bele negatív dolgot vagy ez valóban lehet egy jelzés/figyelmeztetés?



2018. jún. 11. 09:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem tartom valószínűnek, mivel ő ragaszkodik az összeköltözéshez :)
2018. jún. 11. 10:07
 12/24 anonim válasza:
13%
Jezusom xd xd xd Ez mar milyen kerdes 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Nekem multkor veletlenul lecsuszott a gyuru az ujjamrol rakodas kozben... Jesszus, jel, h ne hazasodjunk ossze?! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés a vicc kategória. Ha azt írjuk neked, hogy nincs jelentősége, akkor megnyugszol? Tessék, én akkor azt mondom: van jelentősége, ez egy jel, hogy ne költözzetek össze. Na, akkor most már nem is költözöl össze vele? Úgyis összefogsz. Akkor meg mi értelme volt kiírni a kérdést? Vicc...
2018. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
26%
Ez azt jelenti, hogy valahol Afrikában megtanult egy maszáj törzsfőnök bilibe szarni.
2018. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ha neked vicc, akkor miért foglalkozol vele?

Én sem írom oda a gyerekes kérdésekhez, hogy gyerekes.

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni valamihez, miért teszed?

2018. jún. 11. 10:11
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
Ez kizárólag csak arra jelzés/figyelmeztetés, hogy elég buta vagy ahhoz, hogy higgy az ilyen ezo baromságokban és babonákban.
2018. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%
Nincs olyan vihar? Házak városok pusztulnak el a nagyobb viharokban. De miaz már hogy egy könnyű kis papírlapot képes volt megmozdítani. Ne trollkodj már kérdező ilyen nincs!!!
2018. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Halasszátok egy nappal későbbre, hogy megnyugodjon a kedvesed
2018. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

"Ha nem tudsz érdemben hozzászólni valamihez, miért teszed?"


Hozzászóltam, nem? Ez egy jel, hogy ne költözzetek össze, úgyhogy ne költözzetek össze. Nah, akkor lefújod?

2018. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

már hogyne lenne olyan vihar. nálunk a hűtőről tépte lena mágnessel felrakott papírokat, és fejmagasságig vizes volt a fal úgy bejött az eső. 1 db nyitott kis ablakon.

tanulság, rögzítsétek rendesen a képet, és viharba ne hagyjátok nyitva az ablakot :)

2018. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!