Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy hívja az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy hívja az egyik (barát) barátnőjét, hogy tündérke. Szerintetek az ilyen becézgetésnek kell jelentőséget tulajdonítani?

Figyelt kérdés
A facebookon nagyon sokat beszélget ezzel a lánnyal, az egyik nap láttam , hogy azt írta neki "tündérke vigyázz magadra","vigyázok a kezeimre, hogy sokszor megöleljelek". Ezek jelentenek valami mögöttes dolgot egyáltalán vagy mondani bármit lehet? (A kapcsolatunk elején engem is tündérkének hívott, de már nem)
2015. jún. 1. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
nem! túl komplikálod a dolgot
2015. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem oltári gáz.

Férfi-nő barátságban hívő férfiként mondom...

2015. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem full cuki! *.*
2015. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna.. még a tündérke el is megy, de a többi..
2015. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Csal teged. Nekem ennyi eleg lenne, hogy kerdes nelkul azonnal kiirugjam.

Nem eleg logikus neked? A kapcsolatod elejen tunderkenek hivott. Mar nem. Most egy masik lanyt hiv ugy. Na , nem logikus, hogy az egy indulo kapcsolata melletted? Ezen nincs mit megbeszelni. Egyertelmu, hogy csal vagy rovidesen le is fog fekudni vele. Es valszeg o fog teged kirugni. N

2015. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ilyeneket írogatott (édesem, imádlak) egy lány haverjának, persze titokban. Aztán le is bukott. Kiderült, hogy ő nem csak baráti kapcsolatot akart az elején, de a lány nem ment bele a játékba. Barátom próbálta kimagyarázni a persze, hogy ez csak vicc volt meg csak én kellek neki. Hát én kidobtam. Te se hagyd, hogy hülyének nézzenek!
2015. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kristály tiszta a dolog ezen nincs is nagyon mit kérdezni....
2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, csak vigasztalta és azért hívta így...
2015. jún. 1. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ismered a pasidat. Van más oka, hogy ne bízz benne?
2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress egy hűséges barátot!! Ő meg vigasztalja a kis barátnőit...Nem tűrném a helyedben.
2015. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!