Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi jelentőséget kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi jelentőséget kell tulajdonítani egy részegen előjövő régi szerelem emlékének?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ez a lány még egy gyerekkori be nem teljesült szerelem. Azóta nagyon sok minden történt velem, már 8 éve, hogy utoljára láttam, és kb. ennyi ideje is, hogy gondoltam rá. Voltam szerelmes, voltak komoly kapcsolataim, felnőttem stb. Viszont nemrég egyik kisebb berúgásom alkalmával, egyszer csak előtörtek belőlem a be nem teljesültség szomorú érzelmei iránta, és fel nem tudom fogni miért. A tudatalattimban ő még mindig fontos? Vagy ez csak valami random dolog és nem kell foglalkozni vele? Jó, tudom, hogy nem ismeritek az én tudatalattimat, csak hátha veletek is volt ilyesmi.

2016. jan. 8. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos csalódott vagy most valami miatt. és esetleg önmarcangolás kedvéért most előtört benned még ez is. :) ne foglalkozz vele szerintem. :)
2016. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Á, nincs ezzel baj. Én is elszomorodtam egy percre, mikor megláttam, hogy az általános iskolai plátói szerelmem megnősül. :D
2016. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bennem is nemrég tört fel, 10 éve után Valaki. keresd meg, ha érdekel.
2016. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miota vagy egyedülállo egyébként ? (feltételezem ,hogy az vagy )
2016. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja. De most nem akarok kapcsolatot, pedig lenne rá lehetőségem. Ez tényleg inkább egy konkrét személy irányában van. Ja és még azóta is érdekel, hogy ez előtört belőlem.
2016. jan. 8. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ez van, ha nem akarsz kapcsolatot, ne erőltesd egyelőre. de figyelmeztetésképp elmondom, sok a tiedhez hasonlo eset van, szoval ha egyszer még akarsz tőle valamit, addig keresd majd meg, amig nem lesz férje meg gyereke..
2016. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkerestem, mármint facebook-on (a mai világban romantikája...), de van barátja most éppen. Ez nem tudom mit jelent, mert ahogy visszanéztem, úgy egy évente mindig van egy új barátja. Na majd az idő megmondja, lehet, hogy nem is jönnék ki vele jól, ezt csak akkor tudhatom meg, ha élőben valahogy belebotlok egyszer.
2016. jan. 8. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
belebotlani nem fogsz, keresd meg, ha nem lesz barátja. hidd el, ha most előtört, esélyes, hogy megint elő fog. keresd meg és meglátod, hogy a régi énje hiányzik csak vagy a mostani is tetszik. tényleg sok ilyen eset van , valaki 60+ évesen is a régi szerelméről ábrándozik, miközben mindkettejüknek unokái vannak. egy idősebb hölgy ismerősöm 2 éve beszélt is az illetővel, előtte megbeszélte a férjével, hogy megkeresi. tavaly meg meghalt a férfi, mármint a régi szerelme. itt is szoktak lenni a tiedhez hasonlo kérdések. bizonyos emberekben megmarad az első meghatározo szerelem..
2016. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!