Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy szemely az eletemben...

Van egy szemely az eletemben akit mindig megerzek mielott hivni fog vagy jon, mi ez?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu lenne leirnom, az egesz sztorit... A lenyeg hogy van a munkam soran megismertem egy szemelyt, aki az anyukam lehetne... mar eleve bevonzottam az eletembe... (egyszer lattam mar vhol es az volt az elso benyomasom hogy dejo lenne megismerni) es ra 3 hetre hirtelen minden elozmeny nelkul jelentkeztem egy allasra es felvettek majd kiderult hogy o a munka adom.. igy kezdodott. Nem alkalmazott-fonok viszonyunk van, hanem sok privat dolgot megbeszelunk... Mondhatni nekem o egy peldakep, (en 27 eves no, ő 65 eves no) ennek mar masfel eve, es mar rengetegszer feltunt hogy par perccel elotte megereztem hogy hivni fog telefonon, mindig megereztem hogy aznap hivni fog, vagy smst kuldeni.. mindig igy volt, kepernyo fotok vannak a telefonomon errol hogy iirtsm baratomnak messengeren hogy most ne hivjon mert ugy erzem hivni fog ... ez volt 47 perckor, majd 52-kor hivott is....... rengetegszer volt ez, de ugy voltam vele veletlen egybeeses.... De ma volt az i-re a pont mikor most vasarnap este ulok a tv elott es egy masodperc alatt vegig futott az agyamon h “lehet hogy be fog nezni hozzam?” Es ra kb 5 mp-re csongettek.... akkor mar tudtam h ő lesz az, es ott is allt az ajtomban. Pedig vasarnap az szent csaladi nap naluk sose volt meg olyan hogy vasarnap este jott...

lehet kicsit bonyolult a sztori es nem teljesen vilagos, de az a kerdesem hogy szeretnek ennek a jelensegnek utana olvasni bovebben, de fogalmam sincs hogy kezdjek hozza, minek hivjak ezt , a spiritualis vilagon belul mi foglalkozik ezzel a temaval? Ezoteria? Kerlek aki ismeri ezt a jelenseget irja meg nekem!!!

Koszonom szepen,

Hitetlenek kimeljenek... hisz bizonyitekaim vannak a kepernyo fotok a telefonomba, ezek tenyek!!!!!!!



2018. jún. 17. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Másfelé hajlasz és az öregebbik példányokra hajtasz.
2018. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Gratulalok az agyi szintedhez...
2018. jún. 17. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Heh... Most mi van? Én csak válaszoltam. Nem értelek. Megfejtem az álmod és még hálás sem vagy érte.
2018. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
He? Várjuk csak... Rossz kérdésre küldtem el a választ! Hol van az álmos kérdés? :O
2018. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
velem is előfordul , bár én a találkozást szoktam egy adott személlyel megérezni ..
2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lélektársad
2018. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

van az anyagon túli világ is. Van nemanyagi kapcsolódás is.

Ez az.

2018. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!