Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van a találkozásra?

Figyelt kérdés

Mennyi esély van találkozni valakivel egy olyan helyen ahova ő sosem jár ?


Tudom fura kérdés de érdekesnek találom hogy olyan helyen futunk össze ahova nem jár. (tudom)

Véletlen lett volna vagy okkal történt ? Több hónapja nem láttam de szinte állandóan róla ábrandoztam.Azon a helyszínen is róla ábrándoztam aztán hirtelen megláttam ott😖


Létezik olyan hogy szinte annyira gondolunk valakire hogy bevonzuk ?


2018. jún. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek időnként elmennek olyan helyekre, ahol előtte nem voltak, vagy nem szoktak oda menni. Most ebben mégis mi a meglepő?
2018. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Időpont ma 22:47

Ilyen válaszokat ebben a témakörben inkább ne adj, időpazarlás. Itt mindenbe misztikumot látnak. A racionalitás nekik ismeretlen. Általában vénasszonyok pakolnak ki kérdéseket, legalábbis én nem ismerek olyan fiatalt, akik ekkora marhaságokat elhinne.

2018. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1:18960601
2018. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Találkozásokat be lehet vonzani. Akkor válik nyilvánvalóvá, hogy erről van szó, ha többször is mégtörténik.
2018. jún. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kettessel ellentétben úgy gondolom, hogy nem csak a véletlen létezik, be lehet vonzani valamit, viszont először én is a racionális magyarázatokat vizsgálnám meg, és én is azt kell mondjam, hogy ez még nem annyira lehetetlen helyzet, hogy egyértelműen valami bevonzásról legyen szó. Ha folyton róla ábrándozol, egyszer csak meg fogod látni valahol, és hamis korrelációt fogsz látni a tudatod és a találkozás között, elfeledkezve azokról a pillanatokról, napokról, sőt hetekről, amikor hiába gondoltál rá, nem vonzottad be, és nem találkoztatok. Nekem ez eddig egy sima megerősítési torzításnak tűnik. Jól mondja az előttem hozzászóló: ha már többször tapasztalod ezt, hasonlóan szokatlan helyzetekben, akkor az már kell, hogy jelentsen valamit.
2018. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan 0% esély van, mert ha nem megy arra a helyre, akkor nem találkozhatsz vele ott
2018. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!