Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy színészt akarok megidéz...

Ha egy színészt akarok megidézni (nyilván meghalt) szellemként és mindent jól csinálok, akkor van esély rá, hogy valóban ő jönne el?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy, hogy még hiszel a mesékben?
2016. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy,hogy felfogd,nem viccből rakok fel egy kérdést?

Hülye válaszokat bem kértem,köszönöm.

2016. jan. 28. 06:40
 3/9 Legoman ***** válasza:

Nincs sok esély rá.


Egy lélek viszonylag gyorsan reinkarnálódik. Ez attól függ, hogy mikor megy bele az ún. fénybe.

De ne próbáld meg. Ha sikerülne is, akkor se biztos, hogy örülne neked.

2016. jan. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 8-10 évesen játszottunk mindig "szellemidézőset", de már akkor volt annyi eszünk, hogy ne vegyük komolyan.


Te tényleg ilyen buta vagy!? :D

2016. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha két hétnél régebben meghalt, akkor majdnem nulla. Ha bármi megjelenik, az már biztosan nem a színész maga. A halottak békére vágynak. Illene hagyni, hogy elérják.
2016. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"...mindent jól csinálok..."

Ezt honnan veszed? Van bátorságod kijelenteni, hogy ezo-téren kiemelkedő tudású és tévedhetetlen vagy? Már ez az ellenkezőjét bizonyítja: "akarok megidézni", hiszen te nem akarhatsz, te csak SZERETNÉD, ha megjelenne!

.

"Hülye válaszokat bem kértem,köszönöm."

Ismered úgye a mondást: "Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten!"

.

A ni

2016. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"...mindent jól csinálok..."

Ezt honnan veszed? Van bátorságod kijelenteni, hogy ezo-téren kiemelkedő tudású és tévedhetetlen vagy? Már ez az ellenkezőjét bizonyítja: "akarok megidézni", hiszen te nem akarhatsz, te csak SZERETNÉD, ha megjelenne!

.

"Hülye válaszokat bem kértem,köszönöm."

Ismered úgye a mondást: "Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten!"

.

A nickek valamiképp akommentelő egyéniségének tükre.

A te gondolkodásmódod a Jégvarázs-nál megrekedt.

2016. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :) Lehet,hogy nem is tudnék vele beszélni,mert külföldi (bár egész jól beszélek angolul),de akkor nem próbálom meg. Nem csináltam még ilyet,nem is akartam,csak ez az ember sokat jelentett számomra,és még sosem találkoztam vele,így egyetlen módként ezt gondoltam. Még mindig jobb szerintem,hogy megkérdeztem,mint cselekedtem.

És utolsó: úgy értettem,HA mindent jól csinálok!

Ha csak kiosztani tudsz másokat,akkor azt ne itt tedd meg,köszönöm. Egyáltalán ha nem hiszel az ilyen "mesékben",mi a bű-bánatot keresel itt? Mivel a kérdésemre nem válaszoltál,így offoltál,arra meg megkér a szabályzat hogy ne tedd. Úgy hogy nem én ragadtam le a Jégvarázs-szintnél.

2016. jan. 28. 16:25
 9/9 anonim válasza:

Én hiszek a szellemekben és láttam is már. Bár megidézni kétlem, hogy lehet őket. Reinkarnálódás meg nem létezik.

Ugyan is a földön nem 6 milliárd ember élt a kezdetektől fogva, hanem kis létszámban. Ezért esélytelen a reinkarnálódás szerepköre.

2017. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!