Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normális hogy látom a...

Az normális hogy látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta kezdődött ez. A legtöbben nem hiszik el, ezért mostanában nem is szólók róla senkinek. Kiskoromban mondogattam ezt a szüleimnek hogy látom a szellemeket de azt hitték hogy csak játszok. Most hogy nagyobb vagyok nem merek szólni senkinek. Másnál is van ilyen hogy látja a szellemeket? Múlt héten láttam egy balesetet is hogy egy öreg nénit elüt egy autó. A szelleme felment a túlvilágra. Elég ijesztő volt.

2018. jún. 22. 14:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
nyári szünet....
2018. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek.
2018. jún. 22. 14:20
 3/32 anonim ***** válasza:
51%

normális dolog.

nem ekll rá gyóygszer se ilyesmi, csak nagyon súlyosan fogd be a pofád! Ne beszélj róla. Mert hülyének néznek.

2018. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
15%
Szerintem halucinálsz. Orvos látott már?
2018. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem lehet, hogy múlthéten pont napszúrást kaptál?
2018. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak annyira lesokkoltál a tragédia látványa miatt, hogy elkezdtél halucinálni, már ha ettől lehetséges lol.
2018. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Elég sok szellemet láttam már, de ez a baleset volt az első eset hogy a szellemet látom átkelni a túlvilágra. Sajnos vannak olyan szellemek is akik valamilyen ok miatt ebben a világban ragadtak.
2018. jún. 22. 14:48
 8/32 anonim ***** válasza:
11%
Szólj a szüleidnek talán még meg tudnak menteni valamilyen kezeléssel. A skizofréniát meg kell beszéli!
2018. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg. Ez az igazság. Sejtettem hogy itt se hisznek nekem. Lehet hogy keresek egy dimenziókaput, ebben világban úgyis csak mindenki lenéz.Vissza se jövök már ide.
2018. jún. 22. 15:13
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Jó ötlet. Keres egy dimenziókaput menj át magadnak, majd leszünk olyan szívesek, hogy bezárjuk helyetted. Nehogy már vissza jöjjenek az "ilyen félék"... Hinni pedig

Istenbe kell, viszont ne szomorkodj én hiszek neked. Hiszem, hogy nem vagy tisztában a mentális állapotoddal. :D

2018. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!