Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az normális ha beképzelem a...

Az normális ha beképzelem a szellemeket magamnak?

Figyelt kérdés

ilyesmit látok vagy hallok akkor megmarad bennem és odaképzelem magam elé, de úgy h látom és ott üvölt.Halucinálok is. Ez normális? Veletek is volt már ilyen? De én teljesen normális vagyok, senki ne nézzen hülyének.

Légyszi normális válaszokat írjatok, előre is köszi :)

16/L


2016. márc. 16. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a libabőrt:'D így fogsz járni ha irsz 1 könyvet :o
2016. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 death42 ***** válasza:
74%
Normális vagy, de ne vedd készpénznek. Volt már olyan, hogy tévedtem. :D
2016. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen filmeket, könyveket olvasnék, akkor biztos nekem is kattogna ilyeneken az agyam ébren vagy álmomban is. Tudatmódosító szereket nem szedek, de gyógyszerrel menne szerintem a hallucináció is, de erre nincs igényem.
2016. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
am a varázsgombát meg az lsdt ne hasnáld ezis megoldás
2016. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer beszélgettem egy szellemmel, mondta, hogy nagyon szopás szellemnek lenni. Bárhova elmehet, de nem foghat vagy ehet meg semmit. Az emberek nem hallják vagy látják. Nincs nemi vágya. Ezen kívül ott él a szellemvilágban egy csomó más szellemmel, akiknek az IQ-ja a cigányok és a migranték között van, tisztelet a kivételnek, és ezek hajlamosak kiabálni, és a frászt hozni azokra, akik érzékelik őket.
2016. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy kis migráns iq jöhetne a fegyverismeretek miat:'D
2016. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem is normális vagyok. Amúgy kedves 6-os, hogy beszélgettél egy szellemmel? Megidézted vagy hogy? Nagyon érdekelne :)

Elmeséljem miket szoktam beképzelni?

2016. márc. 16. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Meséld:)

Egyébként meg ha nem félsz a halálól, örülj annak, amit látsz.

2016. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Van egy olyan baba h Chucky v micsoda és beleképzelem az ágyamba és nem merek lefeküdni, mert félek ha az ágyamról lehúzom a takarót akkor ott lesz és leszúr....olyan szinten oda tudom képzelni h hallom a baba sírásat, szóval halucinálok.

Na és ilyenkor annyira félek h most ne nézz idiótának, de be kell hívnom a kutyámat és úgy ugye nem vagyok egyedül és ott alszik velem a szobámba....aha, csak ez meg azért szar, mert van egy olyan remtörténet hogyha fekszel és lelóg a kezed az ágyról és megnyalja a kutya akkor reggelre meghal vmelyikünk, rá lesz írva a tükörre a kutya vérével h

,, te is meghalsz " v ilyesmi.

Így szoktam félni, amit küldtem videót neked attól úgy féltem h sírtam és a pisilés is elkapott de nem mertem kimenni a Wc-re sem, nehogy ott legyen a szellem benne. Pl. a Szamara

Van a Michael Jackson szelleme amit általános iskola 7. osztályában néztem meg, szóval kb. 3 éve és még mindig tudom h néz ki.

Van olyan szellem is h Bloody Mary, amit már idéztem is, persze semmi nem történt mert éjfélkor kell és nappal csináltam, de tudok idézni szellemet na de mindegy nem ez a lényeg most.

És van ez a Mary aki ott van a tükörbe, és leszúr...ez miatt nem merek sokszor tükörbe se nézni, van h reggel se.

Aztán van egy szellem aki a tévében lakik és nem merek néha tv-t se nézni mert kijön belőle és megöl 😞 ne nézz hülyének tényleg mert normális vagyok, nem pszichiátriai eset, csak bemesélem és odaképzelem, szellemet is, hangokat is

2016. márc. 17. 10:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Na igen.

Te tényleg dilo vagy...

2016. márc. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!