Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a belső hang? Hogyan...

Mi az a belső hang? Hogyan hallhatom meg?

Figyelt kérdés
A gúnyolódó és viccesnek vélt megjegyzésekre nemigazán vagyok kíváncsi.

2018. júl. 12. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Többféle belső hang van.

Ami a lényeges és legfontosabb, az a lelki ismeretünk hangja. Sajnos ezt nagyon sokan igyekeznek elfojtani, "megölni", hogy ne érezzenek lelkiismeretfurdalást.


Az egészséges ember hallja az ő lelki ismeretének a hangját.

A lelki ismeretünknek a hang-ja az egyúttal az Isten HANG-ja is bennünk. Igen, Isten a lelki ismeretünkön keresztül "beszélget" velünk, ami magjában mindig szinkronban Jézus tanításaival, melyeket az evangéliumokban tanított. ami attól eltér, az már az ártani akaró szellemi lények hangja, amelyekről a "vevő" készülékeinket érdemes vissza állítani Jézusra. Ekkor védve vagyunk az ártani, vagy félre vezetni akaró szellemi befolyás alól.



"HELYES A KAPCSOLATOM A SZELLEMVILÁGGAL?

1. Különböző szellemek jönnek hozzám.

2. Önmagamat hallom előző életeimből?

3. Újabb megpróbáltatások elé nézek?


Drága Gyermekem!


1. Amint a rádió, tévé hullámai minden teret betöltenek, úgy nem létezik olyan „hely””, ahol ne lennének szellemek! A szellemvilág dimenziói mindent betöltenek, vagyis, minden élő- és nem élőlénnyel képesek kapcsolatba kerülni!


Amikor te azt éled meg, hogy szellemek jönnek hozzád, akkor az történik, ami egy rádióvevőben. Azt az állomást fogja, amire a keresőgombbal rááll. Amire te benső világod keresőgombjával ráállsz, az megjelenik tudatod képernyőjén. Boldog ember az, aki a Rám figyelésben edzi magát, mert az megmenekül attól, hogy különböző „zavaróállomások” táncoljanak idegein!


Arra kérlek szeretettel, hogy Velem foglalkozz gondolataidban, és arra törekedj a cselekedeteidben, hogy embertársaid szolgálatára állj! Ezzel teszel legjobbat magadnak is, embertársaidnak is, és a szellemvilágnak is!


Nem emlékszem rá, hogy valakit is valaha arra kértem volna, hogy törődjön a szellemekkel. De arra nagyon is emlékszem, hogy olyan életodaadást kértem tőletek, amely a földön élő embertestvéreitek életét teszi elviselhetőbbé.


2. Előző életed hangjaival kapcsolatban ugyanazt mondom, mint a szellemekkel kapcsolatban. Akard az Én hangomat hallani! Lelkiismereteden keresztül Én akarok szólni hozzád! Lelkem akar irányítani a benső hang, a lelkiismeret hangján keresztül. Ezt finomítsd, erre figyelj!


3. Igen! Újabb megpróbáltatások elé nézel! A földi élet nem mennyek országa, bár Velem ez az ország elérkezett közétek, hogy befogadjatok magatokba.


Én nem imádkoztam Atyámhoz azért, hogy kivegyen benneteket e világból, hanem azért imádkoztam, hogy tudjatok megszabadulni a gonosztól. E levelem számodra ugyanezt a célt szolgálja! Szeretnélek megszabadítani a gonosztól! De szenvedéstől nem tudlak megszabadítani, mert a gonosztól csak úgy lehet megszabadulni, hogy vállalnotok kell azt a szenvedést, amely a szeretet velejárója a földön!


Drága Gyermek! Kimondhatatlan szeretetemmel veszlek körül, de e szeretetem benned csak akkor juthat diadalra, ha teljes szíveddel, teljes lelkeddel, teljes elméddel és minden erőddel elfogadsz Engem!


Megáldalak a BÉKE és BÁTORSÁG LELKÉVEL!

Jézus; A HANG 1448

2018. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tizenegyes, ami azt illeti, Istenben hiszek, de ami Jézust illeti, nem igazán tudom.. bár ez már vallási téma. Egyébként nagyon szomorú vagyok, és csalódott hogy Isten hidegvérrel nézi végig az emberiség kínlódását, mintha élvezné hogy így alakult.. sőt úgy gondolom az egésznek ő az okozója! Tudta hogy előbb - utóbb valaki úgyis leveszi azt az átkozott gyümölcsöt! Különben miért hozta volna létre például a dinoszauruszok teteméből kialakuló gázt például. Mindent előre eltervezett. Káint is például védelme alá vette, mivel Káin gonosz volt, így biztosítva hogy szülessenek gonosz emberek. Káin által. Ezek csak példák, de sok szól az Isten ellen még. Ami nekem fáj, hiszen nem tudok bízni benne. Bár tudom, hogy az ő akarata ellen nem lehet menni.
2018. júl. 13. 12:37
 13/14 anonim válasza:

Qui-Gon Jin jedi mester azt mondta, hogy ha lecsendesíted az elmédet, akkor meghallod a midikloránok által közvetített Erő hangját.


Tehát kövesd a fény útját és óvakodj a sötét oldaltól!

2018. aug. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyszerűen megfogalmazva: Loptál már? És volt valami érzet, sugallat, hogy nem kéne? És megtetted? Aztán rossz érzésed volt? Vagy volt egy gondolatod, hogy valahogy visszacsempészd? Na az a belső hangod volt. Kitaláltam egy mesét: Pisti készül futni. A telefonjáért nyúlt, de elkezdett töprengeni, hogy vigye, ne vigye... s inkább otthon hagyta... Az ajtóban eszébe jutott ismét a telefonja, de úgy volt vele, úgyis kiesne a zsebéből... Elindult hát... Fut-fut egyszer csak kiér egy távoli síkságra, ahol még a madár se jár... Hirtelen megbotlik, és kibicsaklik a lába, nem tud felállni. Vihar is közelít a távolból, vize, s élelme nincs. A legközelebbi falu 8 KM-re van, de nem tud lábra állni. Emlékszel, mikor az ajtóban Pistinek eszébe jutott a telefonja? Na akkor a belső hangja szólt hozzá. MINDIG HALLGASS AZ ÉRZETEIDRE, A SUGALLATOKRA! Ha hallgatsz rá, elhiheted, megváltozik az életed.
2021. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!