Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olvasott szöveg alapján,...

Olvasott szöveg alapján, miért tudjuk elképzelni egy másik idegen személy hangját a fejünkben?

Figyelt kérdés

Ha egy könyvet olvasunk,ott is önkéntelenül egy hangszínt,beszédstílust rendelünk a szereplőkhöz,ugyan így manapság az internet világában,ahol számunkra idegen embereknek is el tudjuk képzelni a hangját,pusztán ha magunkban olvassuk az írásait.

(Pl.: Egy társkereső oldalon,vagy bárhol,ahol legalább látjuk,hogy néz ki az illető).


Régóta érdekel ez a kérdés,remélem jól fogalmaztam.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jan. 24. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a stílusához egy már ismert embertípust tudsz azonosítani.

De ennek mi a rák köze van az ezotériához?

2012. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt köszönöm,másrészt mivel nem találtam rá jellemező kategóriát,ez tűnt a legközelebbinek.

De elképzelhető,hogy tényleg rossz témakör,ez esetben sorry érte.

2012. jan. 24. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

ez olyan mint volt az a nagyképű fekete srác dumál valami dezodorrol (reklám)és volta neten egy kép róla és le volt írva a szövege és aztán meg oda volt írva hogy és ezt most az én hangomon halljáttok :)

remélem érthető voltam

2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Old Spice reklám. :)


Amúgy meg köszönöm.

2012. jan. 24. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Ezt be tudnád linkelni?

2012. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!