Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszaka felriadás ugyanabban...

Éjszaka felriadás ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés

Ezidáig különösebben nem fogalkoztam az ilyen dolgokkal, azonban amit az utóbbi időben észleltem magamon, az határozottan megijeszt egy kissé.


Egy hónapja nyaralni voltunk családdal, (júli 4.-èn mentünk, később lesz fontos) és éjjelente mindig elég nyugtalanul aludtam. Nehézséget okozott az elalvás, és éjjel mindig felriadtam az álmaimból. Előbbit a nagy melegnek tituláltam, utóbbi viszont egy idő után nagyonis elgondolkodtatott.

Minden éjjel pontban 3.30-kor ébredtem fel, és ez minden éjjel lejátszódott, míg ott voltunk.


Mikor hazajöttünk, teljességgel elmúlt ez az egész, ígyhát igyekeztem annak titulálni, hogy a hellyel volt valami, stresszt okozott a változás, illetve hasonló feltevések.


Azonban tegnap éjjel [pontosan egy hónappal az előző felébredések kezdete után] megint felébredtem. Az órára néztem, és 3.30 volt.


Lehet a belső órámmal vannak gondok, vagy nem tudom, de aggaszt a dolog, így gondoltam kikérném néhány ember véleményét erről az egészről, ha lehet.

Előre is köszönöm :)



2018. aug. 5. 23:06
 1/5 anonim válasza:
45%
Nem egy szervi probléma? A tüdő ideje a 3-5 óra. Vagy pszichés gond :)
2018. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez lehet pl depresszió jele is. Szerintem nézz utánna
2018. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak véletlen, vagy tényleg a belső óráddal van a gond.
2018. aug. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Velem is gyakran előfordul, hogy 3.00-kor vagy 3:22-kor ébredek pontban. Évek óta, bármelyik körülmények közt. Máskor nem szoktam felébredni és engem is aggosztott sokáig, nem jöttem rá mi okozza. Persze olyankor egyből nyúltam a telefonért, pedig tudtam mit fog mutatni. :D Arra tudok gondolni, mivel sokat foglalkoztam vele, mert ijesztő volt, így "ráállt" a szervezetem, belső órám. Most meg már mindegy, mert állandósult. Próbálj meg ne törődni vele és ne azt nézegesd hány óra van, ha felébredsz :D
2018. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor az új lakásomba költöztem akkor én is minden éjjel pontban 4:30-kor ébredtem fel. Persze én is legyártottam hozzá az elméletet, merthogy ez előző tulaj (idős bácsi) a lakásban halt meg évekkel ezelőtt. Aztán kiderült, hogy az egyik szomszéd minden nap akkor ért haza melóból és a kapu csapódására ébredtem fel, de mire magamhoz tértem már síri csend volt ezét nem tudtam összekötni a dolgot. Véletlenül derült ki. Azóta is van, hogy megébredek ekkor de már tudom mi okozza (vagy az agyam mi miatt ébreszt fel ekkor).
2018. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!