Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kelek fel pontosan...

Miért kelek fel pontosan ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés
nem nagyon tudom hova kategorizálni a kérdést de megpróbálom....szóval: régebben se voltam egy jó alvó de lefeküdtem 10kor és felkeltem 6-7 körül mindenféle gond nélkül. Viszont 1-2 hónapja felkelek pontosan 2:30 -kor és valami féle rossz érzés kerít hatalmába. Becsukom a szemem de kikell nyitnom mert félek hogy olyat látok amit nem kéne. De persze sosincs ott semmi. Feloltom a lámpát mostanába így könnyebb visszaaludni. Amúgymeg 4 fele leszek újra álmos és alszom 8 -ig. nagyon zavaró mert egésznap olyan vagyok mint egy zombi....és nem kómásan kelek fel hajnalban ,hanem mint aki 10 órát aludt, egyáltalán nem fáradtan. Túlterhelve nem vagyok. nagyobb stressz nem ért, alkholt nem iszom lefekvés előtt,víz bevitelem optimális... tehát nemtudom mi lehet a baj.(nagyon ne ijesztegessetek szellemekkel légyszi, mert rágörcsölök, köszi ! :) )

2017. jan. 5. 17:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ehhez vagy hozzászokva:)
2017. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Én is igy voltam ezzel. Nem ilyesztgetni akarlak, de ugy hallottam, hogy ilyenkor egy entitás (szellem vagy démon) jelen van, ezt érzed éjjel, nem tudsz nyugodtan aludni. És miért mindig pont akkor? Azért mert olyankor alszol a leg méjebben, leg távolabb álsz a való világtól lelkileg, inkább a másik síkot érzékeled, és ezt észre veszik "ők" is, könyebben tudnak hatni rád lelkileg, ami téged zavar, nem tudsz tovább nyugodtan aludni, és fel ébredsz. Vagyis valahogy igy kell el képzelni, olyan pontosan, hibátlanul én sem tudom leírni, megfogalmazni gondolataimat. Még mostanában én is felkelek ugyanabban az időben, de már nem félek, inkább zavaró, mert nem tudom rendesen kialudni magamat. 26/F
2017. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
88%

Előző válaszoló!

Akkor ha a kérdező később feküdne le kesobb is ébredne meg? Nem hiszem, hogy pont ugyanakkor fekszik le. Nem köteledni szeretnék, csak ez hirtelen eszembe jutott és nem hagyott nyugodni.

2017. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Ilyenkor szellemek járkálnak a szobádba és szétdugják a pinád. Azt érzed.
2017. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ez velem is szó szerint ugyanígy történik! 2-3 között felébredek és akkor mindig érzek valami rosszat.Néha olyan, mintha a szobának is másabb lenne az egész légköre, vagy valaminek a jelenlétét érzem.Régebben ilyenkor alvásparaliziseim voltak, meg testen kívüli élményeim.De voltak furcsább dolgok is.Legdurvább esetben valami démonféle materializálódott a szobámban (nagyon jól nézett ki, ha ez megnyugtat).

4 órakor már teljesen nyugodt vagyok és gond nélkül alszom reggelig.

Érdekes módon, a másik szobában ugyanez megy, csak ott rendszeresen 1-2 óra között.

2017. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Huha ! En is gondoltam ilyenekre , de nem akartam tudomast venni rola :( mit tudnek csinalni? Vagy miert van ez? Nem ideztem semmit es nem is halt meg senkim!
2017. jan. 5. 20:55
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolso elotti! Koszi ez eszembe se jutott ! De atkuldom oket anyukadhoz is :)
2017. jan. 5. 20:56
 8/26 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rááállt a szervezeted és az idegrendszered ehhez a keléshez. Én is így vagyok vele, van hogy megelőzöm az ébresztőt egy perccel.
2017. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Egy normál napirendben élő embernél 2-3 körül a máj funkciók erősödnek. Lehet érdemes lenne megnézetned orvossal. Legalább egy vérképet csináltatni, amiből látszanának a máj funkciók. Vagy vacsorára csökkenteni a zsíros ételeket.
2017. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos idéztem régebben elég sokszor.Bár mindig visszaküldtem őket, de úgy tűnik, mégis elcseszhettem valamit, vagy csak alapból vonzom ezeket a dolgokat...Próbáld ignorálni amennyire csak lehet.Úgy vettem észre, hogy ha nem foglalkozol a témával, akkor csillapszik és lassan meg is szűnik.Én amikor amolyan minden.mindegy hangulatban vagyok, vagy egész más dolgok kötnek le, akkor nem tapasztalok semmi különöset.De mikor valamiért félősebb, szorongósabb napjaim vannak, mert mondjuk valami rossz történt, sok a stressz, akkor egyből tapasztalom ezeket a félelmetes dolgokat.
2017. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!