Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt-e olyan aki csillag...

Natasha bedingfield kérdése:

Volt-e olyan aki csillag hulàsnàl kìvànt valamit? És ha igen akkor teljesűlt-e?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 21:32
 1/6 leértékelt ***** válasza:
Én 2011-ban csillaghullásnál azt kívántam, hogy 2012-ben világvége legyen, és lett is! Mindenki meghalt!
2018. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó estét kivántam.

Beteljesedett.

2018. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Egy nyelvtankönyvet kívántam neked, de úgy látszik nem teljesült :(
2018. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én tegnap óriásit láttam! Elkezdett izzani, szó szerint világos lett, és izzott mint az állat!

Hogy mit kívántam? Azt, hogy ötös legyél nyelvtanból és helyesírásból.

2018. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden csillaghullásnaál csak egyetlen kivánságom van: lássam a jövő évit is!

Eddig teljesült.

2018. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kokohoho ***** válasza:
Igen és igen! Egy mámoros éjszaka, haza botorkálás közben, láttam egy szép hullócsillagot és azt kivántam, hogy az a lány legyen a feleségem és a gyermekeim anyja, akivel aznap randiztam. 5 év múva feleségül vettem, lett 3 szép, egészséges gyermekünk és idén ünnepeltük a 30. házassági évfordulónkat. Azt azért jó ha tudod, hogy nem elég csak akarni valamit, az eget bámulva szájtátva, a csodát várva,,,, tenni is kell érte! Az élethez sok szerencse kell és minden segítség jól jöhet, de ha nem tanulsz meg lemondani, áldozatot hozni a sikerért és nem teszel te magad is meg mindent érte, ami tőled telik, akkor xart sem érnek és örök vesztes leszel!
2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!