Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban?

Hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés

Ha igen tudnátok sajáttörténeteket mesélni?

Gondolok itt sorsfordító talalkozasokra olyan dolgokra amik nem veletlenul alakultak ugy ahogy.



2018. aug. 11. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Én hiszek: Volt kb. 3 olyan esetem, ami nagyon emlékezetes maradt számomra. Az egyiket elmondom:


Állást kerestem, elküldtem egy helyre a jelentkezésemet. Behívtak. A munkahelyemről kellett menni. Épp helyettesítettem valakit. A főnökkel elengedett a helyre, megegyeztünk, hogy X órakor ő levált, ami nem történt meg, csak később. Így elkéstem az állásinterjúról, aminek a helyét ugyan megközelítettem, de már nem mentem be. Megjegyzem: nem volt szimpi a környék se, meg az épület sem.

Kb. 3 hétre rá azon a környéken - részben érintve a leendő munkahelyemet is - nagyon nagy tűz volt...

2018. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
# 1: Ha oda mentél volna lehet nem lett volna tűz, ehhez mit szólsz ?
2018. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
51%
Igen, meg van írva mindenkinek a sorsa ,amit nem kerülhet el. A döntés csak illúzió.Bármit is döntünk ,ha meg kell baxódni akkor meg fogunk baxódni,így vagy úgy..
2018. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ez nem biztos esetleg az van meg irva amit mi akkor fogunk választani vagy dönteni az idő relativ ha ugy nézzünk akkor a múlt és a jövő nagyon hasonló a szabad akaratunk meg van a jövő meg lesz irva de sosem elöbb :D
2018. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

a sors ... , de szerintem az a lényeg

kerüld el a gonoszt , a rossz dolgokat


igy ha a Bibliát veszi az ember

egy alap sors ami megvan irva


de mindenki felel amit cselekszik


ezért irja a Biblia meg kell térni , tehát meg kell változni

és van a szabad akarat


ki amit választ

vagy a Jó Istent

vagy az ördögöt


tehát..... mindenki az életét csak úgy éli le

ahogy akarja ... a szabad akarat miatt

akkor Istent kell választani


ez biztos

2018. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellett ide keverni az istent meg a bibliát? Én abban hiszek, hogy jól esne most egy jó csípős gulyásleves! Tele hússal meg krumplival.
2018. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát igen :D ennyi erővel irhatnám a moirákat is jobban kapcsolodnak ők a témához mint a biblia (mellesleg saját magadnak mondasz ellent van szabad akarat de követni kell istent mindenképp... főleg a keresztény istent!)
2018. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a múltban, bármi másként történt volna, talán meg sem születtünk volna.
2018. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát igen :D ennyi erővel irhatnám a moirákat is jobban kapcsolodnak ők a témához mint a biblia (mellesleg saját magadnak mondasz ellent van szabad akarat de követni kell istent mindenképp... főleg a keresztény istent!)


Nem nem , .... nem kell támadni sem Istent sem engem

sem Jézust

tehát senkit

én az igazat irtam le

ja az ördögöt kellene támadnod aki ezt teszi veled

megvezet téged , igen téged.....

mindenkibe belekötsz csak velem nem sikerült igaz?


te minden dolgot ki akarsz magyarázni

neharagudj de itt nem megy

fontos hogy hidd el nekem a Biblia az igaz

még akkor is ha neked ez nem tetszik ...


figyelj mert nem mondok ellent

hol mondtam ird meg


én a sorsra irtam hogy ilyen vagy olyan a sors


valamint van szabad akarat


és persze Istent kell követnie annak aki a Mennyországba akar kerülni

Őt Istent nem lehet becsapni


nem úgy van jaj igen ennyire annyira hiszünk benne

és a cselekedeteink nem azok


A Biblia még rengeteg dolgot leir

nem csak a 10 parancsolat van


leirja hogy vagy a rosszat választod vagy a jót


ez a te és mindenki döntése


érted hogy mi az? vagy fogalmad sincs


leirja a Biblia aki hisz Istenben , Istentől van

és Isten akaratát cselekszi jó ember

bárány tehát


és van aki az ördög akaratát cselekszi

az ördögtől van , és a pokolba jut


hol van és mi az ellentmondás

szerintem ti mondtok ellent saját magatoknak


amikor nem Ismeritek Istent , vagy nem akarjátok elismerni


rólatok pont ezt mondja az Isten

leirja a Biblia

nem kell tévedésben élni


jaj az más hogy nem hiszel Istenben , sem Jézusban

és nem akarod elfogadni


azt tudod neked ki suttogja? úgy szépen a füledbe?

na pont az az ördög

és a démonai

ezek teszik veletek hogy nehogy higyjetek



- olvasd el figyelmesen

a sors is pl az hogy mindenki meghal igaz?

még Jézus is meghalt , és feltámadt

igaz mennyire hihetetlen annak aki nem hisz Istenben vagy Jézusban? pont ez is az ördög akarata


"-A sátán aknamunkája különös erôvel irányul Jézus személye és műve ellen.


Tehát a sátán - Érzi: Jézus azért jött, hogy az ô művét lerontsa (1Jn 3,8), tudja, hogy ütött bukásának órája (Mk 1,23-28; 1,34-39; 3,11-12; 5,1-12; 7,24-30 stb.), ezért mindent elkövet, hogy Jézust lehetetlenné tegye. Jézus megkísértésének (Mt 4,1-11 párh) célja az, hogy Isten-emberi képességeit ne küldetésének megfelelôen használja, hanem önzô módon saját javára, és ezzel erôsítse a sátán országát. Jézus azonban nemcsak ezt utasította vissza, hanem még azt is, hogy hatalmáról az ördög tegyen tanúságot, és így csodatetteit a népszerűség-hajhászat eszközeivé alacsonyítsa le (Mk 1,34). A sátán adta Júdás szívébe a gondolatot, hogy mesterét elárulja (Lk 22,3; Jn 6,70 és 13,27). Ô vakítja el hazugságaival az emberek elméjét, hogy ne higgyenek Jézus csodatetteinek (Jn 8,44-45), azt sugallja nekik, hogy vele szövetkezve végzi Jézus az ördögűzéseket (Mk 3,22), elhiteti velük, hogy Jézus sátántól megszállott, akit az igaz vallás nevében kell eltenni az útból (Jn 8,48.52). Valószínű, hogy az ördögtôl való megszállottság is azért szerepelt Jézus korában egyedülálló gyakorisággal, mert akkor a sátán minden tudását és hatalmát összeszedte, hogy végsô harcát gyôzelmesen vívhassa meg Jézus ellen. Jézus azonban nem erôszakos hatalmi ténykedés vagy mágikus eljárások formájában, hanem a segíteni akaró részvéttôl indíttatva és a magától értôdô fölény parancsszavával szólítja távozásra ellenfelét, és kifejti, hogy az ô ördögűzései Isten országa eljöttének bizonyságai (Mt 12,28).

Amikor tizenkét apostolát elküldötte, hogy Isten országának megérkeztét hirdessék, nekik is hatalmat adott betegek gyógyítására és ördögűzésre (Mk 3,15 párh)."


azért hogyha támadsz akkor legyen fogalmad hogy az ördög teszi ezt veled senki más


és én leirtam egy dolgot a te dolgod az hogy probáld megérteni

és nem kell kritizálni engem , hanem kritizáld szépen az ördögöt


neki már kevés az ideje és ezt tudja is

Olvasd szépen ki a Bibliát

és majd beszélünk

rendben?

2018. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"hát igen :D ennyi erővel irhatnám a moirákat is jobban kapcsolodnak ők a témához mint a biblia (mellesleg saját magadnak mondasz ellent van szabad akarat de követni kell istent mindenképp... főleg a keresztény istent!) "


engedelmeddel

és olvasd el figyelmesen



az Úr Jézus a gonoszt ,,elsöpri szája lehelletével és megsemmisíti jövetelének tündöklésével'' (2Tesz 2,8).


Irja is a Biblia hogy sokan vannak akik nem ismerik

sem az Atyát sem Jézust


mert akkor nem támadnák

és nem támadnátok engem sem

igaz?


pont a sors az hogy minden ember meghal

ez igy van a Biblia is leirja

akkor miért nem lenne köze a Bibliának?

és az egész teremtésnek a sorshoz


a Biblia leirja mindennek az okát

és probatétel az egész élet , maga a sors


és igen van szabad akarat is hogy te döntöd el

mi lesz a sorsod....

amikor mindenki meghal

van a túlvilági élet is , ha ez az élet ilyen komplex

akkor gondoljátok nincs túlvilág? és nem fog Isten megitélni?

na ebben ti tévedtek , nem én

én tudom ezeket a dolgokat


Istent a hitetlen nem tudja becsapni

tehát senki nem tudja Istent becsapni erre gondoljatok !



"1. Péter 5:6 Alázzátok meg tehát magatokat Istennek hatalmas keze alatt, hogy felmagasztaljon titeket annak idején


1. Péter 5:7 Minden gondotokat ő reá vessétek, mert néki gondja van reátok.


1. Péter 5:8 Legyetek józanok, kiegyensúlyozottak, és vigyázzatok, mert ellenségetek, a Sátán, kerülget benneteket. Úgy járkál körbe-körbe, mint az éhes oroszlán: ordítva keresi a zsákmányát, akit megehetne."

2018. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!