Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsban? Történt...

Ti hisztek a sorsban? Történt már olyan az életetekben, aminél egyszerűen úgy éreztétek, ez a sors keze volt? 24/L

Figyelt kérdés
akár egy véletlen találkozás, szerelem, lehetőség akármi..
2017. febr. 24. 11:04
1 2
 1/11 szöxi89 válasza:
szerintem van minden okal törtenik valaki él vele valaki meg leszarja az egeszet.
2017. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez a sors dolog kétoldalú. Attól függ, hogy hiszel-e benne vagy sem, hogy számodra létezik-e. Mivel mindenki a tapasztalatai alapján formálja a saját kis valóságát. Ha bizonyos dolgokba bele képzel sorsszerűséget, akkor igen, számára létezik. Ha nem, akkor nem létezik. Ez szerintem ilyen egyszerű.
2017. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. A férjemmel 5 -ször találkoztunk véletlenül aztán a 6.-at már megbeszéltük azóta eggyütt vagyunk 5 éve. Közbe szétmentünk és nem kerestük egymást rá egy hónapra véletlenül találkoztunk és elég is volt ujra látni egymást a folytatáshoz.
2017. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy nincsenek véletlenek. Minden okkal történik. Én egyszer pont a várva-várt osztálykirándulás reggelén lettem rosszul, és nem tudtam elmenni. Mondhatom, baromi nagy szívásnak éreztem. Utólag viszont kiderült, hogy egy nyomor volt az egész, ráadásul egész nap zuhogott az eső, szóval a fél osztály ágynak esett másnapra. Jól tettem, hogy kihagytam.

Egyszer meg egy olyan táborban voltam, ahol két csoportra osztották a táborozókat: jobbakra és kevésbé jobbakra. Azok a lányok, akikkel összebarátkoztam, a kevésbé jobbakhoz kerültek, én a jobbakhoz.Viszont a jobb csoport tele volt egoista nagymenőkkel. Szóval elindult a két csoport, én vviszont elvesztem. Baromi gáznak éreztem, nem tudtam mit csináljak. Végül a kevésbé jobbakra találtam rá, és velük voltam. És ha nem veszem volna el, végig egyedül szenvedhettem volna a jobbakkal, így viszont volt társaságom és nagyon jól éreztem magam.

És még egy csomó ilyen példám van, hogy látszólag történt valami nagyon peches velem, de egyébként pont, hogy szerencsém volt. SEMMI SE VÉLETLEN.

2017. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Hiszek a sorsban. A sors számomra nem csupán egy-egy véletlen találkozás, szerelem, lehetőség akármi. A sors az élet című film forgatókönyve, amely 100%-ig predesztinált.
2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor figyelsz rá megbizonyosodsz róla,ha nem akkor

mem hiszel benne.De ez így van jól

2017. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Véletlen talàlkozàsok nincsenek..

2017. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ,de mindenki magának alakítja és határozza meg !
2017. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én már nem hiszek benne. jobb nem is áltatni magunkat ilyen mesékkel.
2017. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt úgy, hogy azt hittem: a sors keze betette lábát, aztán jobban átgondolva rájöttem: az egész akarásom és tettem a megvalósulásért eredménye.
2017. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!