Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van létjogosúltsága...

Miért van létjogosúltsága ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom. Simán a humoron belül kéne egy alkategória
2018. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Amiért ennek a kérdésednek is.
2018. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Neked miert van
2018. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően csak azért, hogy ne a Vallás és Tudomány kategóriákat trollkodják szét. Helyileg a Humorban a helye, mert annyi kamu és troll kérdés van mint ott. A Humor kategóriának pedig a lomtárban a helye, mert annyira cringe az a szánalmas vergődés ahogy vicceskedni próbálnak az emberek. A többi kategóriában egyenként több vicces kérdés van, mint a Humorban összesen.
2018. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Nem úgy értem, hogy miért kell neki külön kategória, csak egy cinikus kérdés volt, mert nem értem azokat, akik hisznek az ezoterikus dolgokban
2018. aug. 15. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
És mindig cinikus vagy amikor valamit nem értesz? Mert ha igen, akkor nem biztos hogy épp olyan világot építesz amilyenben élni szeretnél...
2018. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 leértékelt ***** válasza:
26%
Írj egy panasz levelet, ha már ennyire nem vagy elfoglalt.
2018. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
55%
Én nem meg azt bírom, hogy aki nem hisz benne itt tölti a drága idejét. Engem nem érdekel a körömlakkdivat nem is látogatom azt a kategóriát. Egyszerű a történet. Szerintem csak irigyek vagytok, hogy azok akik hisznek benne éltek már meg olyan dolgokat, ami nem a véletlen számlájára írható. Hitetlenül élni rosszabb, mint anélkül.
2018. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

van aki, hisz az ilyenekbe

nem véletlen vannak jósok és egyebek

én is szkeptikus vagyok, de vannak nagyon érdekes dolgok, amiket sokszor a tudomány se tud megmagyarázni

ha nem tetszik nem kell olvasni, én se nagyon szoktam, mert én ezeket a horoszkópos és egyéb dolgokat baromságnak tartom, de van aki hisz benne és tiszteletben tartom

2018. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert a humor kategória már unalmas.


Egyébként mindenki abban hisz amiben akar. És nem kell olyan kategóriákat olvasni, ami nem tetszik vagy nem érdekel.



Tényleg: Miért nincs mese/ troll kategória? :D

2018. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!