Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindennap az ő nevét látom...

Mindennap az ő nevét látom egy nap többször is, nem tudom mit jelent ez és miért jönnek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel el indult köztünk. Hatalmas szenvedély volt köztünk,semmi olyan nem történt, hagytam mindent vagyis elmenekultem. nem tudom biztosra hogy benne meg maradtam e, de azt érzem hogy igen.Közben én meg bántam hogy így döntöttem.. Ez lehet azért van mert gondol rám és beszélbem kéne vele vagy dolgunk van? ha nincs akkor miért van az hogy napi szinten nagyon durván mindennap az ő nevét látom reggeltől estig egyfolytában jönnek a jelek róla és nem csak nekem hanem körülöttem lévő embereknek is?? Már ez nagyon ijesztő és nem tudom miért lehet ez? Miért tolja őt valami utánam nekem??
2018. aug. 18. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a neve ha nem gond?
2018. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem publikus ha nem baj.. Engem az érdekelne miért jön fel mindenhol a családneve neten van hogy az egész neve egy nap tízszer,videókba képen hozzászolásokba, és minden olyan hely város ami hozzá köthető... mindenhol és ami ijesztő hogy mindennap egész nap és nem csak nekem...volt hogy valakivel beszélgettem és egyszer csak mondja egy csaj nevét aki az ő családneve is... mintha üldözne és nem engedne el vagy nem tudom miért de már nagyon idegesítő és rémisztő... Mit csináljak vagy miért mi ez?? Nem tartjuk már a kapcsolatot...
2018. aug. 19. 01:12
 3/13 anonim ***** válasza:
A családneve? Hát akkor beszélj vele.Akármi lesz is
2018. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nekem ez olyan nagyon kamu szagú, nevet látni mindenhol napjában többször, tv-ben, videoklipbe, híradóba, újságba, ugyan már.

Kevés az infó is, hogy miért szakadt meg a kapcsolat közöttetek. Nekem ez inkább szerelem szagú, szereted azt a gyereket mind a mai napig, de ki tudja ő már hol, merre jár. Sugallat és bebeszélés, lelkiismeretfurdalás között különbség van, szerintem te inkább bebeszélsz valamit.

Ott ahol dolog van, ahol feladat van, az sokat soha nem várat magára.


Én pl magamról tudom, hogy nulla az életfeladatom, nem teljesítettem, semmit.

2018. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* Pedig rengeteg dolgom lett volna mindenfelé és az egész egy nagy szemétdomb, kuka.
2018. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az tartsd meg magadnak,hogy mit hiszel vagy mit nem,ha nem tudsz normális választ adni csak kötekedni akkor inkább ne szólalj meg... Köszi! Gondolom azért tettem fel a kérdést mert igen mindennap többször ez történik! Volt már ilyen azután is miután vége lett ugyanúgy.Akkor beszéltünk de nem lett belőle semmi. Abbamaradtak ezek a jelek, és van hogy eszembe sincs hetekig.Kis idő elteltével megint kezdődik megint mindennap látom a nevét egyik óráról a másikra,van hogy reggel kezembe fogom a telefont egy egyből... Igen hihetetlen nagyon én már szó szerint megijedek.Nem vagyok szerelmes,de bennem maradt és van hogy hiányzik meg hogy mi lett volna van hogy gondolok rá, mivel én vetettem véget. de bevonzas ez nem lehet hogy mindennap. Nem egy városba vagyunk és a körülmények miatt nem megoldhato hogy találkozzunk. Ha valakivel történt már ilyen vagy értelmeset tudna mondani azt megköszönnem!
2018. aug. 19. 08:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam van ilyen. Életemben annyi Zoltán kollégám ismerősőm nem volt mint most, és lassan már nem merem megkérdezni a másik ember nevét:DD pedig közel 40 év alatt összesen 2 db-ot ismertem. Az útóbbi 3 évben van ez.
2018. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma is láttam háromszor és ahol van városba azt is már elegem van ebből és azt mondják ami nincs lezárva az vissza jön de már vége lehetne :/ de nálam nem keresztnév jön mindig hanem a vezetékneve amit félre érteni se lehet..Szóval ő róla jön.Próbálok valahogy vele beszélni mert ez így nem normális. Neked volt kapcsolatod Zolival vagy miért azt látod? Milyen időközönként van ez? De te fel is figyelsz rá vagy már tehernek érzed? Mert én nem bírom ezt már. Lépjek tovább de így nehéz..Komolyan szeretném már tudni mi ez telepatia vagy mi vagy csak én vonzom be de eddig soha senkirol nem jött naponta ilyen.
2018. aug. 19. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:

LOL :D


Dől belőled az értelem, azta rohadt... Már kisregényt írtál de értelmesen érthetően nem írtad még midig le hogy hol látod ? xd Mész az utcán és a buszmegálló reklámfényében villog hogy SZABÓ SZABÓ SZABÓ, aztán lépsz hármat és a busz oldalán megint SZABÓ SZABÓ SZABÓ, aztán bemész a NAV irodába ott meg megint az ügyintézőnél ugyanez SZABÓ SZABÓ SZABÓ. Ugyan menj már.


Érthetően nem tudsz leírni valamit akkor tartsd meg magadnak.

2018. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 7: Ez is egy gagyiság, és akkor mi van ? Valaki gyárba dolgozik tételezzük fel, ott meg minden 2. nő MARI, és akkor mi van. Van egy rassz ahol ez tetszik ahol mindenkinek ezt a nevet adják.
2018. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!