Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Horrorsztori 2.2, egy ufológus...

Leértékelt kérdése:

Horrorsztori 2.2, egy ufológus munkássága. Mit gondoltok róla? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez egy TRIP303 nevű 20-as éveiben járó srác szól, aki állandóan az interneten lógott, TRIP303 a felhasználója volt, 50 körüli kvantumfizikusnak adta ki magát... A valódi neve P. Attila 27 éves és munkanélküli volt. Gyakran beszámolt arról, hogy űrlény holttesteken végez kísérleteket. Általában este jelentkezett be, és mellette lapos Föld hívő volt, amiért senki nem vette komolyan, de nagy létszámú rajongó tábora volt. Jót szórakoztak rajta vagy beszóltak neki, viszont TRIP303 látszólag komolyan azt gondolta magáról, hogy ő egy ufológus. Gyakran kapott olyan hozzászólásokat, hogy bizonyítsa be az állítását, de TRIP303 mindig valami kitérő válasszal drukkolt elő.

- Tsk... Az emberiség még nem áll rá készen, és nem akarom, hogy a CIA kutyái lenyomozzanak engem. Ilyen válaszokkal tért ki a kérdések alól. Voltak olyan elméletei is, miszerint a Föld valójában lapos és a NASA kapcsolatban áll a földönkívüliekkel, emellett a Hold üreges, amit holdlakók laknak. Olyan elméletei is voltak, mely szerint 2012-ben az idegenek inváziót fognak indítani a Föld ellen, de ő meg fogja védeni azt. Az elmélete az volt, hogy egy biológia fegyvert akar kifejleszteni ellenük, viszont ehhez tesztalanyokra volt szükség... TRIP303 szerint az idegenek itt élnek köztünk elvegyülve, ennek érdekében egy ember bőrszerű álcát vesznek fel és tanulmányoznak minket, várva az anyahajót, hogy rabszolgaságba taszítják az emberiséget. TRIP303 szentül hitte, hogy ő okkal született erre a világra, őt Isten választotta ki és ebben a világban nem léteznek véletlenek... Sok mindebben hitt. Reinkarnáció, asztrológia és a halál utáni életben is. A szkeptikusokkal gyakran keveredett vitába, amiből naiv mód úgy hitte, hogy ő jött ki belőle győztesen... Egy éjjelen a megszokott szerint telt a napja... Újabban vitába keveredett pár szkeptikussal, akik kétségbe vonták az elméleteit és a nem létező munkásságát. Bizonyítékokat követeltek, gúnyos cinikus megjegyzésekkel illették... Betelt nála a pohár... Végül beleegyezett, hogy bizonyítja az állítását. Elküldött nekik egy olyan videót, melyben egy idegen holttestét boncolja. TRIP303 folyamatosan dokumentálta az ilyes fajta boncolásokat. Ismernie és tanulmányoznia kellett az idegenek testét, hogy megfelelő adatokkal egy biológia fegyvert állítson elő. Volt, hogy megkínozta őket vagy tesztelte meddig bírják étel és ivóvíz nélkül. Az emberszerű bőrt lenyúzta róluk, voltak olyanok, akiket csak félig megcsonkított meg, de nem érzett megbánást irántuk... Különböző nemű és korú idegenek voltak, akik emberszerű álcát öltöttek fel magukra. TRIP303 csak egy bizonyíték erejű videót küldött el nekik, de... hiába várta, a válaszoltak... Lassan eljött a másnap és már kezdett be esteledni. TRIP303 nevű ufológus szokásos módon bejelentkezett... Ezalatt motor hangra lett figyelmes. TRIP303 megijedt... Azt gondolta magában, hogy az elküldött videó alapján a CIA lenyomozta őt, eközben néhány kocsival körbe vették a házat, ideje sem volt menekülni. Hangos bemondón arra kérték, hogy adja meg magát és feltartott kézzel jöjjön ki. TRIP303 úgy tervezte, hogy úgy tesz, mint aki eleget tesz a kérésnek, de valamilyen frappáns módon megpattan. Tehát eleget tett a kérésnek, lassan alattomosan kifelé indult... 8 rendőr kocsival vették körbe a házát felfegyverkezve. TRIP303 nevű ufológus nem tudták átverni ilyen gyenge alakítással, ő tisztában volt vele, hogy azok mind rendőröknek álcázott CIA ügynökök. Hirtelen erőt vett magán és elkezdett futni, ahogy a lába bírta... Hiába is kiabálták neki, hogy adja meg magát, ő meg sem hallotta. Bár minden hiábavaló voló volt, mivel TRIP303 nem volt egy sportos alkat, seperc alatt elkapták földre teperték, és amikor megbilincselték vola hátulról minden erejével a rendőrre támadt... elakarta venni a fegyverét, viszont semmi esélyem nem volt... Hátulról az egyik rendőr fejbe lőtte... Érezte itt a vég, a hangok is kezdtek tompulni körülötte, a világ elsötétült és a testét nem érezte... Végül meghalt.


Pár hónappal később megjelent az újságokban és médiában is beszámoltak arról, hogy az IP címe alapján lenyomoztak egy 27 éves P. Attila nevű férfit, aki az elmúlt 8 évben brutális módon 22. áldozattal végzett. Lenyúzta a bőrt róluk megcsomegcsonkította a holttesteket elásta a kertben őket, és a phűtőben tárolta a szerveiket. Voltak köztük kibelezett nők és férfiak egyaránt. Sikerült kimenteni egy túlélőt is, egy megcsonkított 20-as éveiben járó nőt... Mindkét lábát levágta. Hónapokkal a nyomozások során kiderült az is, hogy P. Attilát folyamatosan bántalmazta az apja és verte az anyját. P. Attila mentálisan beteg volt volt, 19 évesen megelégelte és végzett a szüleivel, majd a holttestüket egy közeli erdőben elásta.


2018. aug. 20. 16:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy nem néztem át a helyesírási hibákat és telefonnal írtam ki a kérdést, amiről ugyebár köztudott, hogy direkt nem lehet vele helyesen írni. :D
2018. aug. 20. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem rossz!
2018. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Tetszenek az írásaid uram!
2018. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne hagyd abba

:)


ezt ugye a *** ("Nem található" hibakód) gyakorikerdesek felhasználó ihlette?

[*** - személyiségi jogok miatt kicsillagozva]

2018. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen, és másokat is próbáltam belevonni... A jövőben próbálom majd világosabbá tenni a történetek mögé megbúvó jelentést... Igaz még csak kezdő vagyok és nem is olvastam hasonlókat sem. Most nézegetem a neten az ilyes fajta creepypasta sztorikat és valami komolyabbat akarok összehozni.
2018. aug. 25. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát engem személy szerint eléggé felbas+ott.


Azt vártam, hogy egy “kérdést” fogok elolvasni, még ha kicsit fura is lesz, az első harmadából már lejött, hogy idiótaság, de akkor már kíváncsi voltam egyáltalán mitől lesz ez kerek?

Sajnos nem lett, ehelyett egyre nagyobb blődség lett, igazi fogalmatlan katyvasz, hatásvadász.

Megbánást nem érez, de van annyira önérzetes, hogy elküldjön egy videót?

Ez a “2012” meg “invázió” ez annyira elcsépelt, hogy ki lehetne húzni, és soros nevét a helyére írni.

Csakúgy mint a biológiai fegyver duma.

A többibe már bele se megyek, az a baj, hogy történeted egy csomó hasonló mű utánérzetét adja nem többet, nulla eredetiséggel.

Nem kérdés, hogy mindig fogsz találni valakit akinek ez bejön, aki még hasonlót se olvasott, de jobb ha nem ezeknek az embereknek a véleményével áltatod magad, hacsak nem akarod magadat is becsapni.


És jó lenne ha a közeljövőben nem az ezo témakört terhelnéd a fikciós írásaiddal, biztos van erre jobb kategória is.

2018. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a negatív kritikát, csak az okát nem értem az ellenszenveskedésnek. Mellesleg ez is kérdés, ha még nem tűnt volna fel. Nem sértettem semmilyen szabályt!
2018. aug. 30. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is millió dolgot tehetnék itt ami nem sért szabályt, csak épp rohadt kellemetlen, na ilyen az írásod is.

Ennyi az oka.

2018. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Nem értem az ilyen embereket. Saját magadat hergeled fel. Machoista vagy? Enged el és ennyi! Én nem húztalak fel semmivel, és nem is törtem be hozzátok... még! Ez nem a felségterületed vagy ilyesmi.
2018. szept. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!