Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Horrorsztori 2. 0, avagy a...

Leértékelt kérdése:

Horrorsztori 2. 0, avagy a skizofrénia bugyrai. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ez a történet egy Karissa nevű lányról szól. Karissa egy ezo-hívő volt, naponta megnézte a horoszkópját, szerelmi kötést csináltatott és sátánista blogokat bújt. A szülei aggódtak érte és a mentális állapotáért. De amikor beszélni akartak vele elhajtotta őket, vagy flegmán csak így szólt.

-Mother, törődj a magad dolgával! Semmiképpen nem akarok csatlakozni, ahhoz a szektához, amit lazán csak "kereszténységnek" neveztek... A magam útját fogom járni!

Ezt kijelentve becsapta az ajtót és leült a számítógép elé, a neten felett egy kérdést "Mit jelenthet ez az álom?" Címmel. Amit tudni illik még róla, naponta felteszi ezt a kérdést csak más csomagolásban... Lassan reggel lett, Karissa szemei táskásak voltak az alvatlanság volt az oka.

-WHÁÁ! Egy kísértet?! Döbbenve nézve a tükörben, végül észhez tért.

-OOH! Értem már, túl sokáig voltam fent.

Karissa remekül bánt a sminkkel és eltüntetve karikás szemeit a suliba indult.

-Elmentem.

Ő igen népszerű volt.... A lányok körében. Folyton lányos dolgokról beszéltek és soppingolásról, miegymásról, amit én sem értek igazán. Viszont titokban egy sátánista csoport tagja volt, a neten ismerkedtek meg, magukat csak "spirituális sátánisának" nevezték. Hetente egyszer szeánszot tartottak a híd alatt. Valami titkos rituálékat csináltak ott. Olyan titkosak voltak, hogy maga az író sem tudta pontosan miről is szól ez a "szeánsz"... Ismeretlen okokból egy nap eldöntötték, hogy megidéznek egy démont, de ehhez a szeánszhoz vérre volt szükség.

-Ez egy kicsit...morbid. Én ezt nem akarom. Ezzel nem megyünk egy kicsit túl messzire? Kérdezte Karissa, miközben azt magyarázta, hogy ő rosszul lesz a vér látványától.

-Semmi baj, sterilizált kést fogunk használni és csak néhány csepp vérről van szó, emellett mindegyik tag hozzájárul egy kevéssel, mellesleg van elsősegély is. Válaszolt a sátánistàk főnöke.

-De...

-Mondom nincs miért aggódj! Ezzel a szeánsszal elérjük a célunkat. Pénz, gazdagság meg hasonlók... Mit gondolsz a Walt Dsny hogy jutott ilyen messzire? Karissa nagy nehezen, de beleegyezett. Eldöntötték, hogy a szeánszot 1 hét múlva fogják végre hajtani Telihold idején. Teltek a napok Karissa ez idő alatt összeveszett a családjával, bukásra állt. De naponta féltette a kérdést "Mit jelenthet ez az álom?" Sorra jöttek a válaszok.... Igen Karissa kérdései népszerűek voltak a fórumon... Aztán eljött az ideje a megbeszélt napnak. A sátánista tagok körbe álltak, úgy 15-20-an lehettek. (Folyton változott a létszámuk). A földön egy hatalmas gabonakörszerű hatágú. csillag volt és a közepén lobogó tűz égett. Valamiféle varázslatot mormoltak és körbe adták a kést, miközben mindenki megvágta magát egy kicsit. Karissára esett a sor és nagy nehezen, de ő is belement. Így hát a csuklóját egy kicsit megvágta. A szeánsz lényege arról szólt, hogy mindenki egy kicsit megvágja magát, de mindenki más helyen. Senki sem vághatta meg magát ugyanott, ahol a másik, ami önmagában is már őrültségnek hangzik. Végül eljött a nappal, kB 06:30-kor egy fiatal lány holttestét találták meg a híd alatt, 20 helyen volt összevagdalva... amikor a rendőrség átvizsgálta a számítógépét, és az ahhoz tartozó felhasználóját Karissa kérdései mind arról szóltak, hogy álmában öngyilkos lett. Az anyját kikérdezve kiderült, hogy súlyos mentális betegsége volt, végül pedig a gyógyszert sem szedte, ezoterikus módszerekkel gyógyította magát. És mi lett a sátánista csoporttal? A rendőrség szerint Karissa sosem volt semmilyen sátánista csoport tagja.


TO BE CONTINUED....


2018. aug. 19. 23:57
 1/10 anonim válasza:
Nekem tetszett :D
2018. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is! :D
2018. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha a költségvetés engedi, akkor valószínűleg lesz folytatása.
2018. aug. 20. 00:47
 4/10 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! 😄
2018. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszem itt telt be a poharam.


Ez az egész össze hordott maszlag.

A kérdés sem kérdés, sőt eleve rossz a kategória.

De ha ily nemes egyszeruseggel viccet csinálsz az egesz kategóriából, mert máshoz nem értesz, akkor el is hordhatnad magad innen.

2018. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2018. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendes irodalmi műnek azért kicsit gyenge, itt-ott röcögősebb s néhol nem világos, mi van, de azért nem rossz kezdet. Már stílusilag, amúgy nagy mélysége nincs, inkább ilyen könnyed paródiás, ami bizonyára pont a cél volt, kellenek ilyenek is.


Mondjuk én kedvelem a spirituális sátánizmust ama kevés infó alapján, amit tudok róla...


Ez ilyen creepypastaszerű iromány :)

Ha nem csak beírod poénból, akkor itt-ott át lehetne dolgozni és egész pofás lenne.

2018. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2018. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Hulladek vicc kategoria, olyan mintha csak meselnel valamit de azt is osszecsapva, igenytelenul. Nem olvasom vegig.
2018. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Határozottan ne hagyd, hogy szidjanak.

A történet maga nem rossz. Sok gyakorlással, és írással, ez remek sztori lesz egyszer, minden poénkodás nélkül.

Ez olyan, akár egy bénán (bocsi) összefoglalt tartalma, egy másik, sokkal nagyobb történetnek, aminek ez az alapja mondjuk.

A vége nagyon tetszett. Olvass sokat, okulj az írásokból, és ne hagyd magad elkedvetleníteni.

2018. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!