Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legijesztobb...

Szakadatia kérdése:

Szerintetek mi a legijesztobb dolog a vilagon?

Figyelt kérdés
szoval mindenki fel valamitol ugyebar,aki meg azt mondja hogy nem,az vagy hazudik,vagy meg nem tudja,szoval egyes emberek ugye felnek mondjuk a vizbe fullastol,vagy a kinhalaltol,de nem mindenki,ugyanis nem minden embernek lehet egyforma felelme,szoval azt akarom mondani,hogy szerintetek mi lehet a legijesztobb dolog az egesz vilagon,amit ha valaki meglat,megerez,akkor halalra remul?

2018. aug. 21. 15:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%

Amikor rádöbbensz és tapasztalod, hogy a Biblia minden egyes szava éps betűje igaz. Évek mire magadhoz térsz, mire megemészted, hogy minden szó szerint minden amit gyerekként tasnulétál hazugságra épült dolog.


Ennél félelmetesebb és nehezebb dolog nincs.

2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
8%
*minden egyes szava és betűje igaz.
2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
5%

János Evangyélioma 16. rész


1.

Ezeket beszéltem néktek, hogy meg ne botránkozzatok.

2.

A gyülekezetekből kirekesztenek titeket; sőt jön idő, hogy a ki öldököl titeket, mind azt hiszi, hogy isteni tiszteletet cselekszik.

3.

És ezeket azért cselekszik veletek, mert nem ismerték meg az Atyát, sem engem.

4.

Ezeket pedig azért beszéltem néktek, hogy a mikor eljő az az idő, megemlékezzetek róluk, hogy én mondtam néktek. De ezeket kezdettől fogva nem mondottam néktek, mivelhogy veletek valék.

5.

Most pedig elmegyek ahhoz, a ki küldött engem; és senki sem kérdezi tőlem közületek: Hová mégy?

6.

Hanem, mivelhogy ezeket beszéltem néktek, a szomorúság eltöltötte a szíveteket.

7.

De én az igazat mondom néktek: Jobb néktek, hogy én elmenjek: mert ha el nem megyek, nem jő el hozzátok a Vígasztaló: ha pedig elmegyek, elküldöm azt ti hozzátok.

8.

És az, mikor eljő, megfeddi a világot bűn, igazság és ítélet tekintetében:

9.

Bűn tekintetében, hogy nem hisznek én bennem;

10.

És igazság tekintetében, hogy én az én Atyámhoz megyek, és többé nem láttok engem;

11.

Ítélet tekintetében pedig, hogy e világnak fejedelme megítéltetett.

12.

Még sok mondani valóm van hozzátok, de most el nem hordozhatjátok.

13.

De mikor eljő amaz, az igazságnak Lelke, elvezérel majd titeket minden igazságra. Mert nem ő magától szól, hanem azokat szólja, a miket hall, és a bekövetkezendőket megjelenti néktek.

14.

Az engem dicsőít majd, mert az enyémből vesz, és megjelenti néktek.

2018. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
A legijesztobb a mindent elaraszto emberi ostobasag.
2018. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bizonytalanság.
2018. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

A Gyakori kérdések 'Ezotéria' kategóriája.

(Ha megkérded, miért vagyok akkor itt, válaszom: szeretek félni...)

2018. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
99%
Az emberi gonoszság. Néha hihetetlen, hogy emberek mikre képesek, és egy-egy történetet olvasva csak ülsz megdöbbenten, hogy hogy lehetett ilyet megtenni. Az emberi gonoszságot mondanám a legijesztőbbnek.
2018. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Az anyósom.
2018. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
87%

Valós,reális félelem szintjén, amitől tényleg tartok:


- Rákbetegség, és agy-szív-hasi műtétek

- Megerőszakolás vagy hosszabb ideig tartó

zaklatás

- Gyilkosság

- Munkanélküliség és éhezés

- Anyukám halála

- Az agresszív, lelketlen,szociopata apámhoz való visszaköltözés, aki lelkiterrorban tartott.


Nem valódi, csak amolyan félelemérzetet keltő dolgok, amiktől nyílván nem tartok,de félelmetesek :


-Szellemek,démonok, vámpírok, szellemidézés,sátánista rítusok, gyilkos torzszülöttek,zombik, egyéb szörnyek.


21/L

2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

a fulladásos halál, szerintem az a legrosszabb, mikor vennéd a levegőt de nem tudod, és már tudod milyen kimenetele lesz, de semmit nem tehetsz ellene és úgy ahogy hosszadalmas is

mellesleg én még a teljes egyedülléttől


és ugye a sötétségtől, amitől minden ember fél titkon, olyankor nem a legjobb az ember közérzete bármi is legyen

2018. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!