Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Koldok piercing fertotlenites...

Koldok piercing fertotlenites nelkul?

Figyelt kérdés

Mar masfel eve can koldok piercingem. Az lenne a kerdesem, hogy igy, ha mar reg begyogyult lehet masikra kicserelni fertotlenites nelkul? Le kell fertotlenzeni azt a piercinget amire ki akarom cserelni, vagy igy hogy mar be van gyogyulva nem muszaj ?

Es ha kell fertotleniteni, akkor hogyan es mivel ?



2018. febr. 5. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Én 70% os alkoholba szoktam belemártani a fülpiszkálót és a pirszinget áttörölgetem vele
2018. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es mindenkepp muszaj fertotleniteni?
2018. febr. 8. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én betadine-al szoktam, de az alkohol is ugyanolyan jó. Ha biztos vagy benne hogy teljesen meggyógyult szerintem nem muszáj, de érdemes, mert a cserénél felsértheted a bőröd. Mindenképp moss kezet és a piercingedet is szappannal! Ha óvatos vagy kicsi az esélye, hogy gond lesz.
2018. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. febr. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!