Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing csere. Hogyan?

Köldök piercing csere. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Már 9hónapja köldök piercingel élek,és most szeretnék egy ékszer cserét.Viszont az első problémám az lenne ,hogy a piercinges ,aki csinálta nekem, nagyon erőssen rácsavarta a piercinget és én kézzel le sem tudom csavarni :/

1.Mivel próbálkozzak kiszedni?

2.Most egy sima piercing van bent ,azóta is, de most egy nagyobb,lógósra szeretnék váltani. Mire számítsak?

3.

(Lehet ,hogy hülyeség ez a kérdés,de)Van erre is valami egyszerű módszer ,hogy hogyan is a legegyszerűbb beletenni?



2018. ápr. 16. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 gumikesztyű

2 kinyúlik a bőr

3 lyukon át kell dugni

2018. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogó.
2018. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Fogó

2. Én sose mertem lógósat tenni félek h megrántom.

3. Igazábol ha cserélem, mindig beszappanozom a köldököm, úgy simán csak belecsúszik.

2018. ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!