Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a horoszkópokban?

Ti hisztek a horoszkópokban?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidkéről származom, fogok nektek küldeni egy szlovák horoszkópot, és léccives magyarázzátok el, hogy miről is ír a horoszkóp rólam.


[link]



Egész hétre azt írta a magyar és a szlovák horoszkóp, hogy találkozni fogok egy lánnyal, akivel közelebre kerülünk egymáshoz stb stb. Ti hisztek a horoszkópban?



Léccives magyarázzátok el, hogy mire utalhat a mai horoszkópom. Köszi.


És bocsássatok meg, hogy kérek tőletek ilyen kellemetlenséget, igen Felvidéki fickó vagyok, csak nem annyira tudom megérteni mint magyarul. És amit nem értem legjobban az utolsó mondatot.



Köszi a válaszokat, a fordítast.


Szép napot!


2018. szept. 14. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek sem Istenben, a horoszkópban még annyira se. Isten szeretném, ha létezne, de hát ez van, nincsen. A horoszkóp bárcsak ne lenne. Sok ember aszerint éli az életét. Mintha valami útmutatás lenne. Aztán semmi értelme..
2018. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Istenben azért hiszek :)
2018. szept. 14. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Neem hiszek a horoszkópokban.
2018. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 User-Agent ***** válasza:
50%

Mi magyarul beszélünk és sokan nem értjük a ruszkit vagy milyen nyelvtan van az :D

"Ti hisztek a horoszkópokban?"

Életemben ez volt az első horoszkóp, amit elolvastam, mellesleg nem is magyarul volt, és igen. Nem hiszek benne!

2018. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Némelyikben.De csak visszaigazolást nyújtanak, nem azok alapján élem az életem
2018. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sem a horoszkópokban, sem istenben, sem a sorsban, sem pedig bármilyne olyan dologban, ami arra való, hogy a sok gyenge ember tudjon valamibe kapaszkodni és el tudja magáról hárítani a felelősséget az életével kapcsolatban.
2018. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!