Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópokban...

Ti hisztek a horoszkópokban párkapcsolati téren? (Ikrek-ikrek)

Figyelt kérdés
Barátommal mindketten ikrek vagyunk, 1 hónapja vagyunk együtt. Ma utánaoolvastam 2 ikrek jegyű ember párkapcsolatának és nem találtam túl biztató dolgokat. Pl hogy nem működik hosszútávon a kapcsolat, a férfi mindig új dolgokat akar kipróbálni, hajlamosabbak a megcsalásra.. Ti mit gondoltok erről? Hisztek ezeknek? :D
2017. ápr. 30. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem. És olyannal sem kezdenék párkapcsolatba, aki hisz ilyesmiben. :)
2017. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Én is megnéztem anno a párkapcsolati horoszkópot az exemmel. Eszerint nem illettünk össze és (többek között) pontosan az volt a baj, amit a horoszkóp leírt. De ennek ellenére nem hiszek benne, mert szerintem ha bármelyik másik párosítást megnézem, abban is találtam volna a kapcsolatunkra (és ránk) jellemző leírást. Ezek olyan általános dolgokat írnak le, amit bárki magára vehet. Nem ismerlek, de kapásból tudnék ilyeneket írni rólad én is, amire azt mondod hogy hoppá, ez tényleg te vagy. :D Na ilyen a horoszkóp is.
2017. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szintén szkeptikus vagyok ilyen dolgokkal, de érdekesnek találtam a cikket :D kíváncsi vagyok mások véleményére is
2017. ápr. 30. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem hiszek, párom hisz, ennyi.

nem horoszkóp alapján választom a páromat.

ezeket is csak emberek írják, főleg azok baromságok, amiket napi szinten írnak.

mert a horoszkópnak van egy bizonyos része, ami állandó, az valamennyire igaz rám.

párom iker, én oroszlán, az iker levegőjegy, én tűz.

már 4 éve együtt vagyunk.


apukám mérleg (levegő), anyukám kos (tűz). anyukám mostani februári haláláig együtt voltak 37 éve.

2017. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én ha megismerek egy lányt,mindig megnézem a horoszkópját, hogy mennyire illünk össze..amúgy szerintem ennek az egésznek csak akkora jelentősége van,amekkora jelentőséget tulajdonítanak neki,szóval ez nem feltétlenül ok a szakításra :)
2017. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a parommal horoszkop alapjan nem illunk ossze de 10 eve egyutt vagyunk. A szuleim se, ok 30 eve vannak egyutt.


De van ami bevalik. Peldaul a legkevesbe hozzam illo csillagjegy a Halak, es tenyleg taszitjuk egymast az osszes halak emberrel a kornyezetemben. Nem csak ferfiak, hanem no ismerosok tekinteteben is igaz ez. Pedig szimpatikusnak tartjuk egymast, de egyszeruen nem ertunk szot. Mar tobbszor volt hogy valakit megismertem, es ereztem, hogy nem, egyszeruen keptelenek vagyunk egy hullamhosszra kerulni, es megkerdeztem h halak vagy? Es mondta hogy igen.

2017. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak a teljes, személyre szabott horószkópban hiszek. A magazinosban nem, mer
2017. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mert a napjegy önmagában túl kevés információ. A teljes képlet kell. Az pedig rám nagyon igaz.

Amúgy apám ikrek és soha nem csalta meg anyámat.

2017. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is ikrek-ikrek páros. Az egész kapcsolat egy katasztrófa volt, többször szét is mentek, majd néhány éve végleg.

Náluk nagyon bejött a negatív jóslat.

2017. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!