Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt spirituális sátánis...

Vannak itt spirituális sátánisták?

Figyelt kérdés
Spirituális sátánista vagyok, és szeretnék pár dolgot megkérdezni a "tapasztaltabbaktól", esetleg csak beszélgetni velük. Várom mindenki válaszát, további szép napot.
2018. szept. 16. 11:09
1 2 3
 1/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mindeki alatt kikre gondoltal?

mert azt javaslom hogy tagadd meg hitedet vedd fel kereszted es kovesd Istent

2018. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Annyit szeretnék mondani, hogy minden ember magának választ hitet. Nem szeretem azt, ha valaki megpróbálja téríteni a másikat, bármilyen vallásból legyen mind az A, mind a B személy. Tisztelem más emberek vallását, mindenki abban higyjen, aminek őmaga jónak látja. Remélem nem voltam offenzív, nem rosszindulattal reagáltam a válaszodra.

2018. szept. 16. 11:54
 3/24 anonim ***** válasza:
A sátánizmus nem egy vallás, épp annak az ellentéte.
2018. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 User-Agent ***** válasza:
Mindenki válaszát várod? Én nem vagyok se sátánista, se hívő, de még szektás sem! Ha érdekel a véleményem, számomra lényegtelen, hogy ezek a léteznek vagy sem. Egyikért sem vagyok oda, a spirituális sátánizmust is gyerekesnek tartom. Ha az úgynevezett "Isten" létezik nem tartom őt Istennek, sem a démonokat vagy magát a Sátán főgonosznak. Azt gondolom ezek emberi szemmel olyan nevetségesen erősek vagy felsőbbrendűnek tűnnek, hogy egy egyszerű ember Istenként vagy démonként, Sátánként hivatkozik rájuk. Amit rituálékat csináltatok, vagy éppen meditáltók számomra nevetséges és komolytalan az egész, ugyanúgy a hívők részéről az imátság és a kamu Isteni kinyilatkozások. Egyszer amikor kicsi voltam a szüleim vallásos műsorokat néztek maximum hangerővel, annyira szar volt, hogy végül traumát szenvedtem és azóta undorodom ezektől. Később videókat, blogokat olvastam a neten, a spirituális és más sátánizmusról. Ugyanaz az undor fogott el, mint a vallásos szartól. Azóta , amikor jelképként látok egy feszületet vagy egy sátánista piktogramot, rituális varázs meditációs izéket, kiráz a hideg tőlük!
2018. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A "mindenkit" azokra értettem, akik jártasak ebben. Minden esetre köszönöm a hosszan kifejtett válaszodat.
2018. szept. 16. 13:05
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak rossz tapasztalataim voltak a Sátánizmussal és a Spirituális Sátánikkal kapcsolatban. Előszőr nagyon kedvesek, megértők, türelmesek aztán ok nélkül letámadnak valami baromsággal. Pl: én kérdezgettem felőle de ő csak titokzatoskodott, aztán emiatt besértődött ok nélkül. Újra érdeklődtem felőle de továbbra is titkolózott, majd paranojássá vált.

NE KERŰLJ KAPCSOLATBA MÁS sÁTÁNISTÁVAL!!!!

Ők hátráltatják az embereket a spirituális fejlődésektől!

Több mint egy éve vagyok az. Nagyon kitartó voltam. Nagyon sok esélyt adtam a Sátánistáknak.

DE EZEK ELMEBETEGEK!!!

Semmi spirituális tudásuk nincsen. Ha meg azt látják h neked alakul valami mondom ok nélkül neked támadnak.

Én több esélyt nem adok ezeknek a hibbantaknak.

Feloldom az egész beavatást mert valóban undorító az egész.Én nem akarok ijen lenni. Majd megtudod. Undorítóak.

2018. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid vannak ezzel kapcsolatban, de nekem az a véleményem hogy ez emberfüggő. Vannak ilyenek, de nem hiszem, hogy attól, mert sátánisták. Egyszerűen romlottak.
2018. szept. 16. 19:21
 8/24 anonim ***** válasza:

Igazad lehet. Bár nemnagyon értem h miért. Én csak az igazat írtam. Én bizalommal fordultam feléjük.

Ők pedig nem bíztak bennem. Nem írtak semmit.

Csak szimplán nagyon kedvesek voltak,de aztán amint alaklmuk adódott rá rögtön elővették ok nélkül az undorító énjüket. Mintha ez lenne a legjobb időtöltésük és szórakozásuk.

De én már nem adok nekik esélyt. Azt javaslom h azért inkább ne vegyed fel velük a kapcsolatot. Inkább egyedül haladj előre.

2018. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a sátánistáknak, ha már csak ennyiben egyeznek is, segíteniük kéne egymást, nemhogy hátráltatni, mintha konkurenciát látnának a másikban. Sajnálom hogy ilyenekkel hozott össze a sors, de biztosan vannak normálisak. Azért remélem találok valakit. Köszönöm a válaszodat!
2018. szept. 16. 21:09
 10/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 #Kerdezo javaslat volt mint lathatad


emberi kitalacio az amiben te tajekozodni akarsz es "hiszel" bar bogy hihetsz abban amit nem ismersz?

akik Igazi Valodi Hivok azok Ismerik Hituket a VakHit tevut

Istenben valo hitnek van ertelme, de elutasithatod ha igy latod jonak, ellenben emberi mesekben valo hitnek nincs ertelme, az mar a te megertesi problemad ha mesenek tartod az Igaz Vallasokat, es igy lenyegtelen szamodra hogy a tied is mese, vagy pedignugy erzed hogy onerobol gnozis altal, tapasztalas altal jutottak el ezekre az ismerekere tudasokra, hitekre ami Igaz mert bizonyitott


az Igaz Vallasok nem onerobol jutottak el ezekre hanem Isteni Kinyilatkoztatasok altal amik egymasnak nem mondanak ellent


a satanista "kinyilatkoztatasok" ellentmondanak a vallasoknak es a tudomanynak is, es onmagan belul is feloldhatatlan valos ellentmondasok vannak


okkult ezoterikus kaoszbol allnak, foleg a spiritualis satanizmus


miert terites ez szerinted amit most is irtam? ez az Onzetlen Szeretet megnyilvanulasa, Lelked Eleted feltese, ovasa a Karhozattol


"ertem szerinted igy nem fogsz elkarhozni, viszont ha Igaz Vallasok valamelyiket kovetned akkor elkarhoznal" oke...


teljesen megertem hogy jo szorakozas es unalomuzes bonyolult dolgokkal fogpalkozni amik felelosegmenteseget nyujtanak mivel a kaosz ugy alakithato ahogy akarod kenyedre kedvedre, de ehhez miert is van szukseged eppen a spiritualis satanizmusra? Ez tetszett meg leginkabb? Szorakozni barmivel lehetne eze kivul is...


Xy4

2018. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!