Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás torvenye? Azoknak akik...

Vonzás torvenye? Azoknak akik hisznek benne!

Figyelt kérdés

Én hiszek benne. Par éve írtam egy listát hogy milyen legyen az eletem .vétlenül megtaláltam pár hónapja és megkönnyeztem hiszen minden sikerült amit akkor szerettem volna.

Észre vettem más dolgokba is pl arra gondoltam milyen jó lenne elmenni egy helyre ahova régóta szeretnek . 1 hét múlva a párom meglepett vele és elvitt pedig nem mondtam neki. Másik példa megkívántam a szalonnát tegnap este de már nem tudtam volna hol venni ,ma a tesom hazaallitott szalonnaval. Soha nem hoz semmit.. szóval érdekes mégis van 1-2 dolog ami egyszerűen nem akar teljesülni. Pedig mindennel jobban vagyok rá. Nem is lehetetlen dologról van szó,bármikor bekövetkezhet egyenlőre ugynezki megse akar bekövetkezni...

Mit csinalhatok másképp?

Aki hisz benne hogy csinálja?hogy alkalmazza ez a törvényt?


2018. okt. 9. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne, legalábbis abban az értelemben nem, hogy csak ülünk,és csak úgy minden az ölünkbe hullik.

Örülök neked,tényleg,de én csak olyan esetben tudom elképzelni a vonzás törvényét,ami azért komolyabb egy utazásnál vagy a szalonnánál és olyasmi amin nem lehet másként segíteni,vagy a másik út járhatatlan.(pl. rák)

2018. okt. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A film is ugy kezdődik el hogy parkoló példát mutat be. Nyilván évekkel ezelőtt nem 1tabla szalonna volt az almom... minden egyes álmomert tettem, az élet annyiba segített hogy elemtette a lehetőségeket amivel én éltem és sikerült is. De én a véletlenekbe nem hiszek . Tegnap gondolkoztam el ezen a kerdesen magamba,tettem fel magamnak ezt a kérdést . És kaptam egy apró jelet a tesom álltal hogy működik a dolog...
2018. okt. 9. 00:29
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Probáltam nem müködik,sok munka az viszont müködik
2018. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tévedésbe vagy van jól fizető állasom

Nem anyagiakat nem kocsit házat kívántam ugy h itt az okoskodásod nem ér semmit

Vagy olvasni vagy értelmezni nem tudsz

AZOKNAK AKIK HISZNEK BENNE

Nem életmód tanácsadásra vagyok kíváncsi hanem tapasztalatra ami ugylatom nincs .

Szóval köszi a választ szia

2018. okt. 9. 00:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Így már más, hogy mondod, hogy megragadod azt amit az élet felkínál,hogy teszel is érte.Én magam is így élem az életem.

És ez teljesen természetes dolog.Csak fel kell ismernünk,mire van szükségünk és azt az élet felkínálja.És ha teszünk is érte, nyitottak vagyunk rá,akkor tesszük teljessé a "szükséglet kört".

Nálam ez a munkámmal és a párommal így volt,többek közt.

Bár a szükséglet szó utóbbinál talán nem a legmegfelelőbb.

2018. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszek ebben a hülyeségben
2018. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Én sem hiszek. Én TUDOM, hogy működik. Ez nem olyan dolog, hogy ha hiszel benne, akkor "lehet történik valami", ha meg nem, enélkül éled az életeded... Felhoznám azt a példát, hogy ez olyan mint, a víz forrása. Ha hiszed, ha nem, a víz 100 fokon forr, nekem kell ide "hit", hogy megtörténjen. A vonzás törvényével is így van, annyi + csavar, hogy ezt te használhatod tudatlanul és tudatosan is. Minden ember boldog életet akar magának, de mégsem minden ember "gondolkodik" is így.

Bocs a hosszú OFF-ért, csak ezt szerettem volna tisztázni.


Az meg, hogy vannak dolgok, amikre tényleg nagyon vágysz, és hosszú ideje várod, hogy bekövetkezzenek, mégsem történik látszólag semmi, annak az az oka, hogy még nem készültél fel az eredményre, még nem "érdemelted" ki eléggé, nem a helyes irányba teszel lépéseket a célod eléréséhez.

Az "ülsz és csak vágyakozol" módszer is bejöhet, DE mivel te nem teszel igazi, látható lépéseket az ügyért, lassaban következik be, illetve ezáltal nem is fejlődsz sokban (max csak a kitartásod és akaraterőd). Én a vonzás törvényének tudatában nőttem fel, még az elején (9-13) éves koromban annyira nem tudatosan használtam (de már akkor is "csak" a pozitív gondolatokra fókuszáltam), és inkább csak az "ülők és vágyakozok" módszert alkalmaztam, persze eredménnyel. Azóta sokminden változott, és nagyon tudatosan élek.

2018. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2018. okt. 10. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne már, idős vagyok ehhez. A 2000-es évek elején nagyon felvillanyozott a dolog, kipróbáltam mindent amit a filmben mondtak, de sajnos nem vált be.

Persze van magyarázat bőven, hogy miért nem:

-nem engedtem meg magamnak

-nem fogadtam be

-nem áltam készen a változásra. A lényeg hogy és én tehetek mindenről. :))

"Nincsenek véletlenek, minden történést magamnak köszönhetek, mert amit kilökök az Univerzumnak az jön vissza hozzám." Hát, elnézve a sok igazságtalanságot, nem tudok benne hinni.

Nagyon pozitív beállítottságú emberek is lesznek rákosak, sokkal inkább a gének mint a gondolataink a felelősek pl. a betegségekért szerintem.

2021. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írjatok rám, 10 éve falom a témát.. és meg kell mondjam erre épül azóta az életem is.. :) Vagyis inkább feltett kérdésben válaszolok bárkinek szívesen ..
2023. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!