Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérhetek lapos Föld melletti...

Kérhetek lapos Föld melletti bizonyítékokat?

Figyelt kérdés
Kérem az ellenzők és a cáfolók most ne írjanak. Majd egy másik kérdésben meg fogják kapni a lehetőséget.

2018. okt. 16. 19:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
75%
Próbálnak vitatkozni, miközben egyetlen szavát sem ismerik a teóriának. Mintha be akarnák bizonyítani az ég színét, miközben a kakaóbabról van szó.
2018. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
12%
35-ös vagyok, mégsem adtatok választ azokra a dolgokra amiket kérdeztem, ezek szerint ti sem ismeritek a "hitetek" alapjait. Esetleg tudnál mondani olyan kísérletet, ami igazolja a Föld laposságát? Amúgy az előző kérdésemre is várom a választ még.
2018. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
0%

42

nem látszik a föld görbülete, erre volt több kísérlet is (elég rövid távolságokon belül)

a repülők egyes városok között nem légvonalba, hanem kerülővel mennek (amik a laposföld térképnek jobban megegyeznek)


amit a régebbi kérdésedbe feltettél én is kértem már arra választ, de az a fa sorban sincs

pedig igazán kíváncsi lennék arra én is, hogy hogyan lehet megvilágítani egy sík testet, hogy váltakozzanak két ellentétetes pontján a napszakok

2018. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
10%

44 én mult évben olvastam el egy kb 2 órás cikket amiben az egyik lapos föld hívő szerelelt (magyarországon valami vezető, hogy kicsoda fogalmam sincs)

ott is anyi baromságot hordtak össze, hogy pislogni se tudtam...

pl hogy a papok kezdték szervezni az egész gömb földes össze eskűvést

erre jött a kérdés, hogy "de a papok nem a lapos földet hírdették??"

és jött is a válasz, hogy látszólag igen, ezért is nem gyanakodtak rájuk


én ennél a pontnál éreztem úgy, hogy baromság az egész, pedig nyitott vagyok az ilyenekre, sok mindenbe hiszek, még akkor is ha a tudomány mást mond mivel pl a szellemek, isten és egyéb dolgok a hit kérdése...

de ez?? ami igazán érdekelt és kerestem is volna rá választ lapos födes témába nem találtam, csak baromságokat...


te laposföld hívő vagy, akkor kérlek ne vitatkozz és ne a témát tereld, hanem válaszold meg amit a 35 ös is kérdezett

(ha jól emlékszem a 35ös)

akkor még lehet "észhez térítesz" itt pár embert

2018. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
37%

"– Várjunk, a Vatikán nem lapos földes volt eredetileg?


– Nem. Az is csak színjáték volt, aminek egyik felvonásaként vették Galileit házi őrizetbe. Az inkvizíció kellős közepén, mikor bárkit megkínoztak és elégettek, ha egy kicsit kritizálta az egyházi tanokat, életszerű, hogy Galileit csupán házi őrizetbe vegyék? Az egész arról szólt, hogy a kisembert megtévesszék. Vannak ilyen trükkjeik, azóta is. Nem csupán a Föld alakjáról van szó, hanem az egész világképről. Hatalmas átverésben élünk, amit a történelem kezdetén talált ki egy hataloméhes réteg, és azóta cizellálják."



[link]



ha ne adj isten arról lenne szó, hogy ilyen nem hangzott el és csak kitaláltam...

2018. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
87%

35-ös kérdése nem lapos Föld témájú, te álításod szerint 2 órán át olvastál valamit, amit nem fogtál fel. (Mondjuk ezt a kérdést sem értelmezted, de mindegy.)

Ha nem tudod miről beszélsz, ne várj válaszokat!

2018. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
12%

#47,

Akkor én teszek fel neked egy kérdést.

Hogy van az, hogy a földön van ahol világos van és van ahol sötét van és mind ezt egy időbe?? Kérlek szépen szánj meg engem és láss el a bölcsességeddel, hogy ne legyek szűk látókörű gömb földes!


(Itt jelezném, hogy egy gömbföldes általános iskolás ezt eltudja magyarázni, de egy ilyen magasan képzett, nem szűk látókörű lapos föld hívőnek sem jelent gondot. Remélem ez így már eléggé kapcsolódik a lapos földhöz.)

2018. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy te csukott szemmel jársz, még nem sötét a világ. Ha kérdésed van(általános iskolai), tedd fel a Gyakorin. Úgy látom közöd nincs a teória alapfokú ismeretéhez, majd ha egyszer lesz, saját magadon fogsz nevetni😁
2018. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
10%

49

tudsz válaszolni??

nem?? sejtettem...


kb a gyerekek szoktak ilyen semmit mondó valamivel válaszolni, ha nem tudsz válaszolni akkor meg mit pattogsz??

kíváncsi lettünk volna a tudományos elméletedre...

gömb föld: az egyik oldal a nap felé néz, ott nappal van, a másik oldalon este van mivel ugye az takarásban van


hozzá egyszerű kísérlet:

fényforrás és gömb alakú tárgy használatával szemléltethető, ha megvilágítod szemből akkor az egyik oldala világos, másik sötét


lapos földnél ez hogy van??


kajak érdekelne, hogy mi erre a tudományos elmélet, kerestem de erre semmit nem találtam idáig, szóval tényleg megoszthatnád


ha egy lapos tárgyat megvilágítasz akkor azon végig ér a fény, nincs elválasztva hogy egyik oldalt sötét másikon világos



ha tudsz rá válaszolni szívesen meghallgatlak és érdeklődéssel fogadom


de ha nem, hát... szerintem akkor nincs értelme tovább írni a semmit mondó provokatív válaszaidat

2018. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért jössz itt az 5-dikes tananyaggal. Mindenki legalábbis az emberiség 99%-a kapja uganezt az oktatást. És nem a lapos Földesek a hiányzó 1%.


Nem kétlem, hogy gömbnek látod a Földet, nem kétlem, hogy valóságnak fogadod el azt, amit belédprogramoztak. Miért zavar téged, hogy én kiszabadultam ebből a börtönből?


Kérdéseid nevetségesek. Le tudok vizsgázni gömb Földből, én is megkaptam a programot, bárki letud!

2018. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!