Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérhetek lapos Föld melletti...

Kérhetek lapos Föld melletti bizonyítékokat?

Figyelt kérdés
Kérem az ellenzők és a cáfolók most ne írjanak. Majd egy másik kérdésben meg fogják kapni a lehetőséget.

2018. okt. 16. 19:30
 61/111 anonim ***** válasza:
25%
#60 persze,mert minden úgy van,ahogy a TV bemutatja.
2018. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
75%

Én nem sértegetek senkit, engem az előző válaszokban megsértettek. Mégis csak az én hozzászólásaim tűnnek el.


Nem akarok senkit megtéríteni, nem akarom, hogy több hívője legyen a teóriának, hisz azzal csökkenne a renomém.

Simán elfogadom, hogy a többség megelégszik jelenlegi életével, én nem tettem és jól tettem.

2018. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
0%
Annyit mondjatok meg nekem, hogy mi értelme lenne a föld laposságának ilyen mértékű titkolása, ami ilyen szinten képes összefogni a világ nemzeteinek vezetőségét (ami már alapból abszurd), azon kívül, hogy feltehetően iszonyatos mennyiségű pénz menne bele ebbe az értelmetlen dologba?
2018. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
0%
Sőt nemcsak össze fognak a nagyhatalmak, hanem sokezer éve összefogtak, és azóta tart.
2018. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
74%

Az értelmet a cél adja az eszméknek. Kik profitálnak a többezer éves eszme miatt, ki miatt kell neked dolgoznod minden nap halálodig és igazolni, ha akár 1 nap nem mész? A cél nem a pénz, hisz az már csak digitális illúzió. Nem mondhatom ki, neked kell rájönnöd, vagy megkeresned a választ.

Ha rátalálsz, már nem fogsz kételkedni a teóriában.

2018. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
12%
#35-ös vagyok, még mindig nem kaptam választ arra, hogy miért is van valahol világos valahol sötét egy időben a Földön. Emellett eszembe jutott még két kérdés amik magyarázatára kíváncsi lennék. Egyik az ár-apály jelenség, másik a Coriolis-erő magyarázata lenne. Kíváncsi vagyok. Próbáltam utánakeresni de nem találtam épkézláb magyarázatokat.
2018. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
12%

De ezzel, hogy azt hazudják, hogy a föld gömbölyű, mit érnek el?

Nekem (és kb minden átlagos embernek) konkrétan semmit nem változnának a mindennapjaink, ha kiderülne, hogy a föld lapos.

Tudom mire megy ez. Hallottam már sokszor ezt a "tudás = hatalom" érvelést a laposföldesektől. De kiegészíteném egy picike, de annál fontosabb szóval. Oké?

"a _releváns_ tudás = hatalom"

Akiknél meg tényleg számítana (tudósok) ott meg valójában tudják az igazat, csak titkolják.

Amúgy erről jut eszembe. A fizikusok tudják az igazat? Gondolom igen, mert folyton azt mondogatjátok, hogy így meg úgy hazudnak nekünk. Na, ha én elmegyek egyetemen fizikát tanulni, akkor ott mi is lesz? Bemegyek, és azzal kezdenek, hogy mostantól mi is egy nagy összeesküvés része vagyunk, és a föld valójában lapos? Vagy mi a fene?

2018. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
67%

66#


Még a kérdéseidet sem érted.

2018. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
41%

67#


Közoktatásban nem tanítják. A köztudatot oktató tudósok, a gömb világ tudósai, nem beavatottak.


Előnyeit élvezni csak a beavatottak, tudják.

2018. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
12%

Akkor melyik tudósok beavatottak? Ugye tudod, hogy a legtöbb tudós egyben egyetemi tanár is?

De MIK az előnyei? Konkrétan?

2018. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!