Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérhetek lapos Föld melletti...

Kérhetek lapos Föld melletti bizonyítékokat?

Figyelt kérdés
Kérem az ellenzők és a cáfolók most ne írjanak. Majd egy másik kérdésben meg fogják kapni a lehetőséget.

2018. okt. 16. 19:30
 71/111 anonim ***** válasza:
12%

#70 kijavítanám magam, ert ez így mégsem teljesen igaz.

Inkább úgy mondanám, hogy a tudósok egyetemi tanárok/előadásokat tartanak/de minimum tudományos lapokba írnak.

Kérdem én, mi választja el azt a tudóst, aki tudja az "igazat" attól, aki nem?

És tartom magam a példához? Ha kijárom az egyetemet, és megtanulom azt a sok sok hazugságot, akkor milyen fizikus leszek én? Hogy tudom kutatni a hazugságot? Vagy magamtól rá kell jönnöm, és akkor majd megkeresnek a hatalommal és a sok sok pénzzel? Titeket miért nem kerestek még meg?

Vagy van valami különleges, titkos egyeteme/iskolája azoknak, akik tudják az igazat?

Ennek így nincs semmi értelme.

2018. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
55%
Kérdésed tartalmazza a választ is.
2018. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
32%

"De MIK az előnyei? Konkrétan?"

Hol?

2018. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
12%
#66-os vagyok. A Te tudatlanságodat ne hasonlítsd össze az enyémmel, én meg tudom magyarázni a kérdésemben szereplő jelenségeket ellentétben Veled. Ha mégsem így van kérlek cáfolj rám.
2018. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
19%
A "dark weben" is irhatnak ilyen gyermeteg butaságokat, mint a lapos Föld elmélete. A kokó dílerek, stricik és hekkerek nem éppen az egzakt tudományok képviselői. Einstein és társainak kutatásai pedig pont nem ott vannak. Vagy eltitkolt kutatások épp a darkweben vannak? Nem tudom ki a szánalmasabb: akik szerint az a hülye, aki a fizikai törvényekkel ért egyet és a Föld geoid, vagy én, hogy ilyenekkel próbálok vitatkozni.
2018. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
55%

Megint csak jönnek a sértegetések, miközben az én hozzászólásaim eltűnnek. Amit meghagytak azt meg lepontoztátok, nem hiszem, hogy fer lenne.


Darkweb azért dark, mert nem a köznépnek való tartalmakat is tartalmaz. A sima web nem engedélyez a témához kapcsolódó komolyabb bizonyításokat, prezentációkat bemutatni. Sőt kamu oldalakat hoznak létre lejáratás céljából. Ugyanígy járnak az ufós és a legtöbb vallási megnyílvánulások is. Az összeesküvéselméletek mind-mind nevetség tárgyává lettek, a sok kamubizonyíték miatt, a valódiak bizonyítékok pedig elenyésznek.


Nem tudom neked, hogy válna előnyödre ez a tudás, nekem nagy előnyt ad versenytársaimmal szemben, vállalkozásaimban, de még a szerelemben is.

2018. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg csak egyszerű troll vagy, ha nem, akkor viszont keress egy jó pszichiátert (ha még nincs).
2018. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
55%
Újabb sértés, aranyos vagy.
2018. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
31%
Nem sértés, tények. Úgy hívják skrizofénia, méghozzá paranoid (nem összekeverendő a disszociatív személyiség zavarral), vagy üldözési mánia. Vagy nagyon ügyes troll (bár az is felvet bennem néhány kérdést, hogy miért).
2018. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 A kérdező kommentje:
Ha nem sértésnek szánod, akkor gondolom nálad ez mindennapos. Sok barátod lehet.
2018. okt. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!