Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy gondolom,...

Mit tegyek, ha úgy gondolom, hogy valamiféle negatív energiák irányítsák az életemet?

Figyelt kérdés
Egyszer elakadt a busz, ami munka felvételire vitt volna. Később beleszeretek valakibe, és otthagyom a munkát. Most megint lett volna egy jó pozícióm, erre benáthásodok és lebetegszek. Megint haza kell mennem. Mindig betesz valami, vagy valaki? Ki okozza mindezeket? Sátán, sors vagy karma?

2018. okt. 31. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamiért a tudatalattid azt sugallja hogy ne vállalj állást, vagy ne olyat amit akartál. Hanem vagy tovább szeretnél tanulni vagy pedig külföldi munkával járnál jobban. Vagy netán ha van, akkor a családi vállalkozásban. A megérzésed teheti mindezt. Én is szoktam hallgatni a megérzéseimre, olyankor mindig jól járok.
2018. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Szerettem volna érettségire menni, jelentkeztem is rá, de nem nyílt osztály a többiek miatt. Akárhogyis van, olyan erőkkel állok szemben, amik ellen nem tudok tenni. Mindíg akadályoz valami. Ki is merültem teljesen pszichikailag. Nem hiszem, hogy mindez a véletlen műve, az teljesen kizárt. Nem tudom mi ez..
2018. okt. 31. 07:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen nagy hatalma lenne a tudatalattinak? Nekem egyetlen dolgot sugall a megérzésem gyerek korom óta. Azt hogy öljem meg magam. Ezt érzem évek óta. Lehet, hogy ez a feladatom.
2018. okt. 31. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Rajtam rontás volt. Teljesen nem működött az életem. Levették és nyílnak újra kapuk.
2018. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, apám nagyon átkozott engem, mikor anyám terhes volt velem. Engem már nem akartak. Lehet hogy megátkoztatott valakivel még régen, ki tudja..
2018. okt. 31. 15:20
 6/6 Lux morulus ***** válasza:

"Irányítsákoljad" visszafeléje.


Az utolsóra azért válaszolok.


A gyerek mindent hall, az anyaméhben. Tökéletesen elképzelhető, hogy ez kihatással van, az öngyilkossági szándékodra.


Amit tehetsz az az, hogy tudatosítod magadban, hogy ez az érzés innen jön. Így amikor előjön, elmagyarázod magadnak, hogy ez ide vezethető vissza, és ezáltal egyre kissebb hatással lesz rád. Tudni fogod honnan ered, így legyőzheted.

2018. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!