Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha hotelben idézek szellemet,...

Ha hotelben idézek szellemet, akkor is lehet rámnézve negatív következménye?

Figyelt kérdés

Régebben gyakran idéztem itthon,kulcsos könyvvel.De úgy vettem észre,hogy történtek utàna fura dolgok.Persze nem lehetek biztos benne,hogy az idézés miatt volt.Hotelben dolgozom és gondoltam,ha ott idézem meg,akkor talàn ha nem is megy vissza,legalàbb a szàllodàban marad és nem nàlam.

Kérdéseket szoktam csak feltenni és a vàlaszok 99 szàzalékban stimmelni szoktak .

Ha ingàt hasznàlok a kérdezéshez szellem nélkül,akkor viszont nem utólag sokkal több vàlasz bizonyul tévesnek.


2017. nov. 1. 20:07
 1/8 anonim válasza:

Van eszed. Téged ne, màsokat ijesszen a szellem, akik utànad mennek lakni a szobàba.


S arra nem gondoltàl, hogy egyszer sima szellem helyett véletlenül egy démont idèzel meg?

2017. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott.Ezért is nem akarom otthon.Talàn igy kisebb eséllyel tapad ràm vagy az otthonomra,ha rossz entitas.
2017. nov. 1. 20:54
 3/8 anonim válasza:
Persze, hülyének fognak nézni. Más hatása nem lesz, mivel szellemek nem léteznek.
2017. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MI célból szoksz idézni? Mit szeretnél ezzel elérni? Nem félsz, hogy egyszer bajod esik? Én úgy tudom, hogy az idézett "lény" nem az idézés helyéhez kötődik, hanem az idézőhöz.
2017. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most épp a volt barátommal kapcsolatban szeretnék kérdezni tőle olyasmit, amire máshogy nem tudok választ kapni.
2017. nov. 2. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem félünk a farkastól
2017. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 thoomas26 ***** válasza:

A megidézett szellemnek már nem számít a fizikai világban ismert tér. Így ő dönti el, hogy térhez vagy személyhez kötődik. Így, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy egy szellem, akivel kommunikálsz a hotelben, nem megy veled haza. Lehet a válasz igen is és épp úgy nem is. Eset függő. De ha döntően pozitív a gondolkodásmódod, derűs az életszemléleted, akkor negatív erő nem lesz képes rád hatni, bárhogy is történjék.

Ha ingát használsz, akkor is egy szellemmel kommunikálsz, csak valószínű nem ugyanazzal a szellemmel, mint aki a döntően helyes válaszokat adja.

2017. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csípem ezeket a buta embereket akik nem hisznek a szellemekben de mikor eljön az este akkor meg félnek a sötétbe!szellemek voltak vannak és lesznek!Lehetek hogy ti nem hisztek bennünk de attól még léteznek! Az okoskodás az megy! De ahoz már gyávák vagytok hogy kipróbáljátok!
2017. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!