Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek nincsenek véletlen...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek nincsenek véletlenek? Minden találkozásunk és döntésünk okkal történik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 21:46
 1/10 anonim válasza:
Én abban hiszek hogy így van. (Bár lehet csak a "rossz" döntéseim miatt, aszerint élek hogy nem azokat fogjuk megbánni amiket megtettünk, hanem azokat amiket nem, és eddig így is érzem.)
2018. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát vagy nincsenek véletlenek, vagy minden véletlen.
2018. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek. Ha arra figyelek amit akarok akkor olyan "véletlenek" vannak amik segítenek. De ha arra figyelek amit nem akarok akkor is.

Szóval szerintem nem, nincsenek.

2018. nov. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem minden okkal történik, különös képpen az emberi találkozásokra értve.
2018. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%
Szerintem minden úgy történik ahogy azt te magad teszed. A saját döntéseid és persze a véletlenek határozzák meg. Tehát nem a sors meg ilyen marhaságok, a te döntéseid és mások döntései határozzák meg a dolgokat. Meg néha-néha véletlenek.
2018. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt jól megaszontad utolsó :'D
2018. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
hát remélem hogy valami jó okkal történik,de úgy tűnik,hogy inkább rosszal :(
2018. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy valami jó okkal történik, más meg rossz okkal?
2018. nov. 19. 21:51
 9/10 jdfGabrella ***** válasza:
Azert dohanyoztam hogy retro rajongo legyek.
2018. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Story time...

Van egy srác, akit ismerek kb 15 éve..(hívjuk pistának)

4 év ismeretség után össze jöttem az egyik legjobb barátjával, akivel 9 évig voltam együtt. ( nevezzük jancsinak) Ezzel a pistával köztünk is kialakult amolyan “barátság”.

Jancsival már több mint egy éve nem vagyunk együtt. 2 hete barátnőm írt, h kapcsolják xy csatornára, mert benne van Pista. Tök jó volt látni, őt is már több éve nem láttam, mert elkerült messzire.

Azon a hétvégén elmentem a bnőimmel egy közeli szórakozó helyre. Ő is betoppant. Mondanom sem kell, h egyből a nyakába ugrottam és örültünk egymásnak. Sokat beszélgettünk. Elmondta, h ne haragudjak, de soha nem nézett rám nőként ( hirtelen nem tudtam a dolgot hova tenni és azt sem, h miért mondja ezt) Bár meg kell hagyni, piszok jó pali és a nők 95%-a örülne ha egy ilyen lenne az oldalán. De én sem gondoltam rá úgy. Aztán jött az áll leesés..Elmondta, h jól áll nekem, h vége lett Jancsival (egyébként már ők sem beszélnek Jancsival) és ahogy már leírtam, soha nem nézett rám nőként, egészen mostanáig..

Basszus, mi a fsz?

A barátnőm a hét elején írt, h nézzem már a tv-t, most meg itt áll előttem és ecseteli milyen jó nő lettem...ez nem lehet véletlen.

De az élet mindig vmit ad, aztán 2x annyit elvesz. Nagyon szép estét el töltöttünk együtt. Még hajnalba beszélgettem az

2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!