Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Transz légzéssel kapcsolatban...

Transz légzéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Mindenkinek a véleménye érdekel akinek van tapasztalata. Röviden annyi, hogy a párom kifordult magából. Lehet ezen segíteni valahogy?

Figyelt kérdés
Nos a nyáron történt, hogy a párom akivel akkor már 11 éve együtt voltunk elment egy jógatáborba. A tábort megelőzően nagy szerelem volt közöttünk és közösen terveztük a további életünket. A táborban részt vett egy transzlégzés foglalkozáson és már aznap este éreztem rajta a telefonban, hogy valami nem okés vele. Két nap múlva hazajött és közölte, hogy Ő most akkor szakítani akar és elköltözik. Akkor még csak sejtettem, hogy ennek a foglalkozásnak köze van a szakításához. Később még miután elköltözött beszélgettünk és megkérdeztem tőle, hogy mi váltotta ki belőle azt, hogy meghozza ezt a döntést. Bavallotta, hogy a transzutazás alatt történt valami amitől elkezdett a saját érzéseire hallgatni és tulajdonképpen rájött, hogy ő már nem szeret engem. A szétválás után igénybe vette pszichológus segítségét és elmondása szerint 2 hónap alatt lezárta a majdnem 12 éves kapcsolatunkat és továbblépett. Érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e hasonlót és, hogy ez egy múló élmény-e és megjön a jobbik esze és visszatér hozzám? Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ezen megy tönkre egy amúgy kiválóan működő kapcsolat.
2018. nov. 22. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
9. ha ő a jógát veled szemben nem pusztán hobbinak tekinti, hanem egy számára nagyon fontos dolognak, akkor elég erős értékrendi különbség lehet köztetek, ami alkalomadtán megbosszulhatja magát - ahogy meg is bosszulta. Ha talált egy azonos értkrendű jógatársat, azzal nem biztos, hogy tudsz versenyezni, ha neked csak egy hobbi a jóga.
2018. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mért kell a transzlégzésre kenni bármit is a te vakságod helyett...
2018. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
nyívlán a transzlégzés a hibás, neked nincs felelősséged ebben.
2018. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fish1 ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a transzlégzésnek vagy a jogának van köze ehhez a döntéséhez, hanem annak, hogy az ilyen összejöveteleken mindig elegendő idő van arra, hogy egy ember befelé forduljon, vagyis ilyenkor csak saját magában van a gondolataival és nem zavarja senki. Ha ezt az életben több ember megtenné, akkor több ilyen döntés is születne, mert ha szétnézel a világban, láthatod, hogy rengeteg ember keres mindenféle elfoglaltságokat vagy akár függőségeket, amikbe beletemetkezhet és addig se kell szembenéznie saját magával, az érzéseivel és a gondolataival. Most a barátnőddel az történt, hogy a gondolataiba merült és az őt foglalkoztató dolgokra koncentrált és meghozta ezt a döntést. De ez valószínűleg már egy ideje érlelődött benne. Olyan nincs, hogy egy kapcsolat tényleg jól működik, majd valaki így kilép belőle. Szóval valami nyilván nem volt jó a barátnőd részéről, maximum neked nem mondta, vagy épp mondta, csak nem vetted komolyan, vagy nem figyeltél oda rá - te tudod, hogy melyik lehetőség a kettő közül, annak függvényében, hogy mennyire működött a kommunikáció köztetek.
2018. nov. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ezt egyébként mire alapozod így látatlanba?"


"elkezdett a saját érzéseire hallgatni és tulajdonképpen rájött, hogy ő már nem szeret engem."

"pszichológus segítségét és elmondása szerint 2 hónap alatt lezárta a majdnem 12 éves kapcsolatunkat és továbblépett."

"megjön a jobbik esze és visszatér hozzám"

Ez utóbbi bemutatja, hogy nem is voltál a belső életébe, nem is igazán ismerted már. A fogalmazási stílusod mutatja, hogy félig már akkor továbbléptél ezen, mikor még nem szakítottatok. A tény, hogy bár segítséggel, de 2 hónap alatt konkrétan nem csak lezárta az egészet, megértette, de fel is dolgozta és tovább lépett, elég erősen mutatja, hogy az érzelmek gyakorlásának hiányából fakadó belőled kiszeretés már rééges régen maximalizálódott.


A kapcsolatotok nem ment tönkre. Még most sem. Ahogy látom még most is remekül szuperál. Eddig olyan jellegű volt, ami hűtlen önmagához, avagy nem volt szerelem, míg azt hittétek. A kapcsolat átalakult, és az átalakulás sok éve kezdődött el e irányba, majd azért volt fura, mert egy nagy realizációja volt. 2 idegen közt is lehet remek kapcsolat. Ez nem tönkretette, hanem megértette vele, hogy nem akar úgy együtt lenni valakivel egy szerelmi kapcsolatban, hogy nincs benne szerelem. Az már csak a kettőtök tudásának hiánya, hogy ezt nem megbeszéltétek, majd megoldottátok, hanem eldöntötte( lehetséges, hogy teljesen jogosan, ezt nem tudni), hogy ezt nem akarja visszacsinálni.


Ekkora tudással, pontosabban annak hiányával, akármi lehet ebből. Újra lehet rendes kapcsolat, nem az amit te kiválónak hívsz, hanem egy annál sokkal jobb, amit mások átlagosnak hívnak, sőt annál is konkrétan százszor jobb, csak gyakorolni kell önmagatokat, kapcsolatot, benne érzelmeitek, gondolataitok, dolgaitok megosztását, másik dolgai iránti vágyat, stb, stb.

2018. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is úgy látom, mint itt többen mások, hogy sikerült valamit letisztáznia ez alatt az elvonulás alatt. Azon gondolkozz el szerintem, hogy ha 12 éve együtt voltatok, akkor miért nem lépett magasabb szintre ez a kapcsolat (házasság, családalapítás). Általában nem jó, ha stagnál egy kapcsolat, mindig tartani kell valamerre. Lehet, hogy neked ez így megfelelt, de neki nem.
2018. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!