Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyöszörög állandóan a...

Miért nyöszörög állandóan a kutyám? Nagyon fel tud bosszantani és nem csak engem a családtagjaimat. Megvan bőségesen a napi 3x-i séta az erdőbe járunk (1 séta=30-60 perc, még futni is szoktam vele), szóval nem lehet elmondani hogy nincs lefárasztva.

Figyelt kérdés
Ha nem foglalkozok vele folyamatosan jön és nyöszörög, ha nem mehet be a tesóm szobájába, az ajtó előtt ül és nyöszörög. Ez így megy már vagy 1 éve (3 éves a kutya). Már megkattanok, nekem nincs arra időm hogy a nap 24 órájából 24-et csak vele foglalkozzak. Most is ül és bámul, a fejét tologatja a kezem alá. Nagyon szeretem őt, de mostmár eljutottam arra a pontra hogy teljesen kiakaszt. Ilyen unatkozós nyüszögés. Szóval a kérdés hogy mit tegyek szerintetek?
2011. márc. 26. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Vannak ilyen szeretetéhes kutyák.Az enyém is ilyen volt.Mindenkitől a szeretetet várja.Gondolom eddig is simogattátok,de még többet!!!!!!
2011. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki olyan játékot, amivel le tudja foglalni magát. Az én kutyám pl. a sípolós játékokért van oda, ha kap egyet, egész nap azzal játszik, és semmi más nem érdekli :)
2011. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincs valami egészségügyi baja amitől nyöszöröghet akkor bizony az a gond hogy nem tanítottad meg neki: el kell fogadnia, hogy az van amit te akarsz. Ha te úgy döntesz hogy más dolgod van akkor neki el kell viselnie stb.

Ne vegyél róla tudomást ilyenkor még véletlenül sem és más módokon is mutasd ki hogy te vagy a főnök.

2011. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a játékos dolog jó ötlet, a Kong játékok a legjobbak, az is jó lehet amiből ki kell neki szedni a falatot , meg ilyenek,ezek lekötik. Ha ez nem használ hosszútávon, akkor meg egyszerűen felállsz és otthagyod, amikor nyöszörög, nem veszel róla tudomást. Nem kell megsimogatni, se leszidni, semmi. Dícsérd meg és kapjon falatot, ha akár egy kis időre is abbahagyja a hisztit. Ne akkor simizd meg amikor ő akarja, hanem amikor te döntesz úgy :)
2011. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
enyém is sokszor ül és néz rám, akkor bezavarom a helyére, de már abban a pillanatban sajnálom olyankor utánamegyek egy kis simire, elmagyarázom neki hogy szereti a gazdi... igazából nem tudok mit mondani, talán a játékok bejönnek nála, az enyémnek van több, és ha előveszek neki egy régebbit, amit régen látott meg tud érte veszni. amit nagyon szeret, az egyfajta macska labda, ami gumi, és ha pattog akkor világít, hát azt imádja.
2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!