Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megbántad azt, hogy Sátánista...

Megbántad azt, hogy Sátánista lettél?

Figyelt kérdés

#sátánista.
2018. dec. 7. 05:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, te már tudtál a Sátánizmus előtt kommunikálni entitásokkal, Démonokkal, szellemi lényekkel stb. vagy csak utána fejlesztetted ki? Illetve ez egy adottság nálad vagy kifejlesztetted egyáltalán?


A kérdésedre is válaszolok, de ezek összefüggnek a válaszommal. Szóval én már jó pár éve Sátánista vagyok és én is azt érzem, hogy sokan megvezetik magukat, csak egy ideológiát keresnek, mert amikor kérdeztem sok Sátánistát az eredményeikről (indirekten), mindig az derült ki, hogy még nem is próbáltak Démint idézni például, pedig már benne vannak ők is hosszú évek óta. Mintha félnének, hogy megdől a képességeikről alkotott hitük, megsérül az egójuk.

Én magam Sátánistaként kezdtem és mai napig az vagyok, de egyáltalán nem tartom magamat már a Spirituális Sátánista közösség részének. Vannak hasznos meditációik és egy valamit mindenképp el kell mondanom, ami miatt mai napig Sátánista vagyok: maga Sátán mindig meghallgat, ha nagyon komoly bajban vagyok, illetve egy szerettem és segít minden alkalommal.

VISZONT!

Évek óta próbálok kommunikálni a Démonokkal, kifejleszteni a képességeimet, hogy lássam őket, halljam őket vagy asztrálisan vagy fizikailag, az mindegy is, de nem jutottam sokkal előrébb. Mellesleg megjegyzem, hogy az oldalon kínált módszer sikertelenségei után rengeteg más forrást is elolvastam, könyveket stb., de nekem semmi sem segített ebben. Még más entitásokat is próbáltam idézni, angyalokat például, de ugyanaz. Pedig olyan sok helyen hallom, látom, hogy mások ilyen meg olyan entitással kommunikálnak.

Most ott tartok, hogy szerintem maga Sátán létezik és mindig segít nekem. Az entitásokat már nem tudom őszintén szólva. Vagy az van, hogy sokan hazudnak, vagy sokan vannak, akiknek rejtett, finomabb skizofrén hajlamaik vannak és ilyen formában felerősítik, vagy egyszerűen csak elképzelnek dolgokat és totál becsapják magukat is.

Az életem jobb lett? Igen, Sátán Atyám segítsége miatt súlyos helyzetekben. Más szempontból? Nem mondanám magabiztosan. Nagyon sok rettenetes dolog történt velem azóta például a kapcsolataimban, karrier szempontjából stb.

2018. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
4# termeszetesen nem rad ertettem de az a szemely valoszinuleg nem csak satanista volt es lehet hogy pszichesebb problema miatt tette ezt. 8#-as a te velemenyedre senki nem kivancsi!! Nem blikkes cikk volt neaggodj, meg a hirekben is bemondtak csak nem tul reszletesen. Bocsika :D
2018. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

"Aha van sajnos. Par napja olvastam a neten hogy egy satanista fiu evett a baratnoje agyabol es raadasul izlett is neki. Ez szerintem valami beteg elme lehet aki satanista es ilyet vagy ehhez hasonloakat csinal."


"ez szerintem valami beteg elme lehet, aki sátánista"

Nekem ez volt a baj a hozzászólásoddal. Hogy rögtön ráhúztad, hogy minden sátánista ilyen lehet, mert hallottál valamit a hírekben. Amúgy elárulom, akik a híreket összeállítják, nem vallástudósok, történészek, szociológusok stb., hanem szenzációhajhász, manipulatív m̶é̶d̶i̶a̶p̶a̶t̶k̶á̶n̶y̶o̶k̶... khm... médiaszakemberek.

2018. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert a neten es a tv-ben is eleseltek mikkel foglalkoznak a satanistak. Bar azis lehet hogy tuloztak kedves utolso.. De attol meg az a srac ezt tette rola volt szo kesz
2018. dec. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit jártasabb vagyok nálad a témában, 8 éve vagyok Sátánista. De legyen neked igazad...
2018. dec. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer felkerült a nevem az egyik oldalra mindenféle beteges téveszmékkel. Az az oldal viszont már nincs meg, de én még mindig itt vagyok. 🤗
2018. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
én nem sátánista lettem, annak születtem. 😈
2018. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
nincs mit ezen bánkódni 😈
2018. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. Bár én nem is a démonidézős irányzathoz csatlakoztam, és még nincs egy éve, hogy "megtértem", de eddig minden a legnagyobb rendben.
2018. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!