Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sátánista...

Mi a véleményetek a Sátánista tüntetésről?

Figyelt kérdés
Mert szerveznék egyet

2016. nov. 14. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem unod még? Értem hogy mára vége a sulinak, házi feladatot meg nem akarsz csinálni, mert túlképzett krumplisütő lennél a mekiben egy érettségivel, de legalább valami viccessel rukkolnál elő kispofám.
2016. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést de ha nem ismersz ne kritizálj rendben? Mert úgy érzem neked sincs nagyobb tudásod mint nekem mert ha lenne akkor nem sértegetnél hanem normálisan válaszolnál :D
2016. nov. 14. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Oszt mi ellen lenne a tüntetés? Isten ellen? Mert egy sátánistának más ellen felesleges.
2016. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem irigylem a rendőröket, akiket az ilyen barom tüntetésekre vezénylik ki (mert biztosítani a tüntetést kötelező, akkor is, ha mondjuk csak négy hülye megy el rajtad kívül).

És tényleg, mi ellen vagy miért tüntetnél?

2016. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a feltételes mod? Szervezz! Tüntess! Monnyon le!!!
2016. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Több kérdésedet is láttam már, gyenge, szánalmas trollkodási próbálkozások egy elnyomott (elképzelhető, hogy enyhén-középsúlyosan értelmi fogyatékos) tizenéves billentyűzetéből.
2016. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindössze szimpatizáns vagyok, de amennyit én tudok a sátánizmusról, a tüntetés eléggé ellentétben áll az egésszel... A sátánisták egyéniségek, nem szerveződnek efféle tömeggé, amúgyis miért?
2016. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi ellen tüntetnél, drága?
2016. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csináljátok!!!!!
2016. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!