Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni a...

Mit szoktatok csinálni a párotoktól kapott rózsával?

Figyelt kérdés

Én megszárítottam azokat, mikor már hervadásnak indultak. Valahol olvastam, hogy jobb az ilyeneket nem őrizgetni, mert csak elviszi az energiát a lakásból.

Viszont nem jó szívvel dobnám ki, mert mégis csak a páromtól vannak.


Ti mit szoktatok csinálni?



#hervadt rózsa
2018. dec. 8. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Kandírozom és megesszük. Mármint a rózsafejet.
2018. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg hogy elszivja az energiat. En amikor meg egesz friss beleteszem vizbe es torodom vele,ha latom hogy kicsit mar kezdene hervadni jo alaposan befujom hajlakkal es aztan elteszem. Van mar egy nagy csokrom es egy jo vazaval meg jol is mutat a szekrenyem teteljen, enis sajnalom kidobni mert tole van
2018. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nincs párom. Nem létezik.
2018. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

a virág a pillanatnak szól, a múlandóság a természetének a része. El kell engedni amikor lejár az ideje. Ez ugye magára a párkapcsolatra is analógia.


Nem mindegy hogy akkor dobod ki amikor lejár az ideje vagy 15 év múlva költözéskor? vagy ha akkor nem akkor majd a hagyatékodat felszámoló gyerekeid dobják ki.

a sorsát nem kerülheti el.

2018. dec. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vázába rakom és ha elhervad, kidobjuk. minek őrizgessünk haszontalan dolgokat. úgyis kapok még tőle. ad2 meg hogy cserepes virágot vesz gyakrabban. tavalyi Valentin napi virág még meg is van, és köszöni él és virul tök jól érzi magát. amúgy se szeretem a vágott virágot.. megölöd vele.
2018. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Figyelj, itt nem fogsz senkitől normális-használható választ kapni, ebben a kategóriában legalábbis kizárt !

Ha te hiszel ebben, szárítsd meg, és tedd el, őrizd meg.

Alapvetőleg én erről még nem hallottam, de hiszek az ilyesmiben, ezért biztos, hogy legközelebb én is így fogok eljárni és nem dobom ki.

2018. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Valahol olvastam, hogy jobb az ilyeneket nem őrizgetni, mert csak elviszi az energiát a lakásból."


Így van. Halott virágokat ne őrizgess. Ugyanígy nem őrizgetsz emberi hullát sem a házadban, igaz?

2018. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Így van. A virágokat el kell temetni és embereket szórni a sírjukra!!!
2018. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

XD utolsón derültem XD


De amúgy kérdező, nagyon egyszerű: mondd meg párodnak, hogy vágott virág helyett cserepes virágot adjon, ha már mindenképp virág. Élő is, a gondoskodásodról is tanúbizonyságot tehetsz előtte és színesíti az otthonodat. Kész haszon.

2018. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!