Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit kaptatok legutóbb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kaptatok legutóbb a párotoktól?

Figyelt kérdés

Bármilyen kis apróság, vagy akár nagy ajándék is számít, alkalmakra, vagy akár csak úgy :)


Engem a napokban lepett meg barátom egy Trónok Harcából való replika karddal csak úgy, mivel az elmúlt hetekben rengeteg stressz és szorongás ért, kicsit magam alatt voltam, és fel akart vidítani. Tudta, hogy erre a kardra nagyon vágytam már mióta *-* igen, nő létemre én jobban tudok örülni egy kardnak, mint bármi másnak :D


Nektek mi volt az, amivel a párotok legutóbb kedveskedett?


2018. szept. 7. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Uu nagyon badass vagy, és a párod is nagyon jófej lehet ^^

Én legutóbb koncertjegyet kaptam, csak úgy ^^

2018. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lósz*rt SE
2018. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pofont, de minden nap kapok.
2018. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb? Hmm.. Nyalokát

Együtt voltunk, és a kisboltba vett nekem, mert nálam nem volt pénz :"DD

2018. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D.Dalma123 válasza:
Egy sültkrumpli szálat...
2018. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Friss anyukaként minden vágyam volt egy mellszívó mert már nagyon fájt hogy meg voltam telve. Én beérte volna egy kézivel is de a párom meglepett egy elektromossal. :)
2019. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!