Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bármilyen színű gyertyát...

Bármilyen színű gyertyát gyújtok meg mindegyik kis lángon ég de ha egy fehéret gyújtok meg magas a lángja és szó szerint egyenes. Meg sem mozdul. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Különböző fajtájúak a gyertyák, más olvadáspontú paraffinból vannak, más a kanóc vastagsága stb.
2018. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy helyen vettem őket és a fehér ugyanolyan kanócra, méretre is mint a többi
2018. dec. 10. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Mi a helyzet azzal, hogy "más olvadáspontú paraffinból vannak"? Nem véletlenül színes a színes és fehér a fehér, nem is beszélve a gyertyákban lévő nátrium mennyiségről. Nem szállta meg semmi a színes gyertyáidat. Azt kell nézni hogyan tárolod őket, ugyanis ez is befolyásolja az égést, és azok milyen minőségűek.
2018. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy megszallta valami a gyertyaimat? :) lehet, hogy en vagyok a vak, de nem latok ilyen feltetelezest sehol!
2018. dec. 10. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk nem az Ezotériába írtad volna ki, ha nem valami szellemvilágos hókusz-pókusz választ vártál volna. Az amit látsz, teljesen "földi" fizikai jelenség.
2018. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy gyertyád mekkora lánggal ég, függ a sztearin és a festék minőségétől.

A fehér gyertya világításra való, tehát magas lángú.

A szines gyertya inkább meghittséget sugároz, ezért nem kell, hogy akkora lángja legyen, mint a fehérnek, hiszen nem az a lényeg, hogy minél nagyobb világosságot adjon, hanem melegséget. (Nem hőt!)

2018. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az Ezoterianak semmi koze nincs elsosorban a szellemekhez... A kerdesemre a valasz nem erre iranyult.Az utolso valaszolonak koszonom, amit irt. Vegre egy ember, aki nem kotekedni jar ide!
2018. dec. 11. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ki mondta, hogy megszallta valami a u gyertyaimat? :)"

A kategória besorolás miatt gondoltam. B)

"Az Ezoterianak semmi koze nincs elsosorban a szellemekhez..."

Ezt nagyon is rosszul tudod! Hiába egy gyűjtő kategória az ezo egyik főága a szellemek.

"A kerdesemre a valasz nem erre iranyult.".... "Vegre egy ember, aki nem kotekedni jar ide!"

Egyrészt következtetés, mivel nem a tudomány kategóriában van feltéve, másrészt ki kötekedett veled??? Én is és az előttem lévő is normális választ adott. Az utánam lévők sem írtak semmilyen alpáriságot. Mennyire lehetnek sértődékenyek azok, akik ide, ebben a kategóriában tesznek fel kérdéseket? 🤔

2018. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha érdekelnének a pontszámok és aszerint írnám válaszom, mos sírnék.

.

A lepontozóknak írom:

a szines gyertya lángja azért alacsonyabb, mert a színes gyertyák vonzzák a szellemeket, azok a lángra ülve melegednek. Ráülésük lenyomja a lángot.

2018. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!