Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnék lamella elemes...

Szeretnék lamella elemes kerítést a saját kerítés részemre.3 méterre vannak 2 m magas vastag viszonylag egyenes betonoszlopok. Ha ezeket fellécezem lekezelt cserépléccel és erre rögzítem a lamellát az úgy jó lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen kiőaknizom és kihozom színbe a léceket és erre rögzíteném a lamellát. a léceket le is festem a lammellával azonos színüre. A cserépléceket 4 x 2.5 fúróval, hatos csavarra és tiplivel rögzítem és kipaknizom hogy színbe legyenek. Erre csavarnám fel a lamellákat. így nem kellene új oszlopokat beiktatni, a beton meg erős, stabil magas és vastag. Viszont biztos van benne buktató is. Én csak egy cukrász vagyok, nem ez a szakmám, de szeretek barkácsolni és olvastam hogy valaki dróthálóra is feltette már :) Természetesen ez nem a bejáratnál van, ott szép, szakszerüen megcsinált kerítésem van, ez az oldalsó kerítés lenne, jobboldali és a hátsó, ami az ENYÉM.
2018. jún. 1. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
"kiőaknizom " - Kipaknizom
2018. jún. 1. 17:17
 2/2 anonim ***** válasza:

"Én csak egy cukrász vagyok..."

Egyem a szívedet! :)

Az elgondolás nem rossz, nyugodtan csináld!

Ahogy leírtad, én nem látok benne buktatót.

2018. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!