Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisfiam láthat szellemet?

Kisfiam láthat szellemet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 és fél éves múlt. Egy ideje emleget egy buta bácsit. Az előző lakásunkban, egy éve azt mondta, hogy a bácsi a hálóban pakolja az üveget. Egy ideje már elköltöztünk, most azt mondja, hogy a buta bácsi csapkodja az ő combját, és azt akarja, hogy üveget egyen, hogy meghaljon, hogy ne legyen. Kérdezgettem, azt mondja, hogy a buta bácsi magas, szürke ruhás, idős, és azt mondja, hogy : Az isten áldjon meg, egyed már az üveget!

Hogy ő, a kisfiam ne legyen, csak a többi kisfiú legyen. És a buta bácsi azt akarja, hogy apa, és anya se legyen.

Hát ennyi kb. Eléggé félelmetes számomra. Most mit csináljak?


2018. dec. 13. 17:22
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
79%
Amennyiben ez nem egy általad kitalált történet, hogy jókat röhögj rajtunk első körben meg kellene próbálnia elküldeni a bácsit a kisfiadnak, mi ő feltehetően hallja is. Meg kellene kérdezni miért van ott a bácsi és mit akar. Remélem nem szívatásból írtad ki ezt a kérdést...
2018. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül neveled a kisfiad?
2018. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
hidd el, nem szívatlak. tavaly még nem vettem komolyan. De azóta a férjem rákos lett, ugyan vége a kezeléseinek és jó az eredménye, de most már félek. arra gondolok, hogy ez is oka lehetett a betegségnek. Szívatásról szó sincs. Arra gondoltam régen hogy fantáziál de úgy látom most hogy nem. A szóhasználat, hogy az Isten áldjon meg, gyanús, mert senki nem mond ilyet a gyerek környezetében. Azt mondja, hogy az oviban nincs buta bácsi, csak itthon meg a régi lakásban. Kérdeztem, hogy a bácsi ismer minket? Azt mondta hogy nem.
2018. dec. 13. 17:35
 4/32 anonim válasza:
75%

Meg kell próbálni elküldeni a szellemet, a kisfiad tud vele kommunikálni. Ennek a szellemlénynek, legyen az ember, vagy ember alakot felvevő alacsony szintű entitás, nem itt van a helye.

Jósokat és látókat nem merek ajánlani, mert 100%-uk szélhámos az országban, személyes tapasztalatból mondom. Főleg amelyik még hirdeti is magát az kész életveszély.


Esetleg egy teljes lomtalanítást lehetne végezni a lakásban, lehet egyik régi lakó volt ez az úr, aki ragaszkodik valamihez és ezért rekedt ott.

Meg kellene tudni előttetek lakott e ott egy idős úr, aki esetleg öngyilkos lett, vagy nagyon zavart tudatállapotában halt meg

2018. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Férjem szerint csak a kisfiam találgat, szellemek nincsenek, és hülye vagyok, ha mindent komolyan veszek, amit mond.
2018. dec. 13. 17:56
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Lehethogy csak a kisfiad találta ki, de az is lehet, gogy tényleg van valami.

Viszont ha szellem, nem a házhoz kötődik, hisz mindkét helyen megjelent a fiadnak.

2018. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
9%
Nem.
2018. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mit jelent, hogy meghal, nemrég magyaráztuk el neki azzal kapcsolatban, hogy az oviban az egyik kisfiú azt mondta neki, hogy megöli...a másik tippem az, hogy ez a kisfiú magyarázza neki a dolgokat, de tavaly is mondta a buta bácsit és az üveget, és akkor még nem volt ovis.
2018. dec. 13. 18:27
 9/32 anonim ***** válasza:
31%
Írtam neked privát üzenetet, kérdező.
2018. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Ez de durva... Arra nem emlékszel, amikor először hozta fel a témát, nem történt valami?
2018. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!