Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valoban szellemet láthatott a...

Valoban szellemet láthatott a kisfiam?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek teljesen megvagyok ijedve!tegnap a kisfiam éjjel 3 ig nem tudott aludni(most 1 éves),mäskor mindig alszik 9-10 fele.bennt voltam vele végig a szobäjäban,probältam altatni csititgatni,amint kimentem a szobäjbol sikitott,sirt,bömbölt.majd gondoltam..leägyazok a szobäjäba és odafekszem vele énis hätha ugy elalszik.ez volt éjjel 1 fele vagy 2..amikor leägyaztam és lekapcsoltam a villanyokat csak a konyhäban hagytam a ksivillanyt..lefeküdtem vele a földre.és a kisfiam az ajto fele nézettaz elöszobäba és inetgetett meg mosolygott,kis pofäkat is vägott.egy darabig figyeltem hogy most miéRt csinälja.teljesen lehetett lätni rajta hogy szorakozik valakivel,méG sosem csinält ilyet!pär perc utän kicsit ideges lettem hiszen nem értettem a történteket,és räszoltam kicsit idegesen.majd rämnézett és ugyanolyan mosolyogva boldogan szorakozva nézett räm mint mikor itthon jätszik apäval vagy valakivel és szolok neki..akkor ugyanigy néz räm.akkor tudatosult bennem hogy ö tényleg jätszik "valakivel"akit én nem lätok!!!utäna megint visszanézett..integetett mosolygott stb. szoltam neki mert nagyon megijedtem hogy feküdjön le!utna megint mosolyogva rämn£ézett majd a fejem mögé,és toväbb integetett éS imäär..abba az iränyba éS lehetett lätni hogy valoban nem csak a levegövel jätszik..utäna abbamaradt mert räüvöltöttem hisz akkor mär nagyon megijdtem!!lefektettem majd elaludt kb 1 orät éS nagyon éberen megébredt.nagyon megvagyok ijedve kéRlek irjatok valamit!!!!köszönöm:(
2008. okt. 22. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%

Én a helyedben inkább megkérdeztem volna, hogy kit lát, kivel játszik?

Sok gyereknek vannak "képzelt " barátai, ez nem ujdonság.

Szerintem a Szellem szó nem túl jó, lehet hogy a képzelete, vagy csak tényleg egy képzelt barát.

Szeritnem ne félj, ennyire nem kell megilyedni, kérdezd meg a dokit, biztos tud valamit mondani.

De szerintem ilyen miatt soha ne kiabálj a kicsivel, inkább mindig beszélgess vele, kérdezgesd, és engedd, hogy bízzon benned, hogy mindig mindent elmondhatsson.

2008. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Hát elég ijesztő amit írsz.Tudod mi 3 hósak vagyunk,nekem a lányom cumisüvegből eszik,és közben a plafont nézi,és vigyorog, és folyamatosan képes bámulni, de ennek nem tulajdonítottam jelentőséget,hisz a babáknak minden tetszik,akár egy árnyék is.Nem lehetett esetleg nálatok is valami ilyesmi? Bár egy évesen elég nagy manó,nem is tudom,elég ijesztően hangzik.Máskor más helységben nem fordult elő,más napszakban?Tényleg nem tudom,ha hinnék benne azt mondanám lehet,amúgy ne haragudj hogy ilyet kérdezek, de nem halt meg valakitek a családban mostanában?

tényleg nem tudok mire gondolni,az is lehet hogy csak nem volt álmos,és szórakoztatta magát,reméljük valami ilyesmi lesz a dologban.

2008. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

En hiszem, hogy a gyerekek kicsi korukban latjak a szellemeket, ugyhogy az en valaszom IGEN. Neked ettol nem kell mergesnek lenned, a szellem nem fogja ot bantani, csak szorakoztatjak egymast.

Aki nem hisz a szellemekben, az most valoszinuleg tok hulyenek nez engem, de en neked valaszoltam, aki talan hisz bennuk...

2008. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat.ég nem volt ilyen mäskor,és higgyétek el ha valoban én is gondolnäm hogy csak képzeletbeli lenne nem irnék ide be:(.meg nem ugy kiaböltam a gyerekkel..hanem räszoltam valoban méRgesen hogy mostmär aludjon!nagyon megvoltam ijedve.de szo szerint lehetett läni agyereken hogy valakivel elvan,illetve szorakozik.ismerem a gyerekem tudom mikor ,milyen pillanatokban milyen.de a kisfiam még nem tud beszélni és igy nem tudja elondani ha volt is ott valaki.én bizom benne ha késöbb is lesz ilyen amikor beszélni fog mondani fogja,tudom.és akkor tudom hogy nem volt alaptalan amit gondolok a tegnaprol.hiszen gondolom én ha tegnap ez volt ,lesz késöbb is.:(
2008. okt. 22. 15:41
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nekem féléves a bébim és az enyém is mosolyog, kacag a plafonra... De nem ez a lényeges, hanem az, hogy ezért ne legyél vele ingerült, pláne ne üvölts rá, mert azt hiszi, hogy valami rosszat tett. Ki tudja, lehet, hogy a bébik látják a szellemeket.
2008. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen de az lehet még mäs ha evés közben nézi a plafon vagy mosolyog.az Ln kisfiammal is volt ilyen régen,de 1 éves gyerekedet mär teljesen kismerted imseretd a mozdulatait vagy hogy mit miéRt tesz,,én ezzel igy voltam tegnap is,szinte biztosan éreztem éS tudtam hogy valakivel jätszott
2008. okt. 22. 15:46
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes kérdést tettél fel, biztos lesz sok-sok válaszoló.

Nos az öregek úgy tartják, ha közeli rokon hal meg az 1 évig még marad a szereti köreiben vigyázni rájuk.

A gyerekek világa roppant érdekes, ők több mindent látnak a világban amit mi felnőttek nem láttunk, nem veszünk észre. Álítólag 7 éveskor körül mindenki elveszti ezen érdekes képeségét.

Akkor sem kell megijedned ha esetleg a babád így viselkedik, hiszen lehet hogy egy árny vagy megtört fény az ami tetszet neki.

Nekem az egyik este állította a fiam hogy ott van a sárkány (2 éves) a szobába, így vele együtt megkértük, hogy menjen aludni, mert álmosak vagyunk és elköszöntünk tőle, utána aludtunk.

A napközben történt dolgokat, mesét stb este újra feldolgoza ebből is adódnak az ún. képzeltbarát teoria.

Röviden ne ijedj meg, de írj nyugodtan.

2008. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon érdekes egy sztori :O Megvagyok hülve. Az az igazság hogy szerintem is van benne valami.Mármint én is észrevettem már a 10hónapos fiamon hogy este alvás előtt,után olyan érdekes nézelődik,mintha nem is csak a levegőt nézné. Bár nálunk tényleg vannak érdekes zajok éjszaka,na de ez gyerek szemszögéről szól. Én igenis valószínűnek tartom hogy szellem lehetett. Bár nem tudom ellen mit lehet tenni??!!
2008. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy kolleganőm aki gyerek korában látta a szellemeket a 13. kerben laktak"angyalváro".Nahh ott a piac alatt temető volt régen, rengeteg asszony és gyermek volt eltemetve és felált a bőr a hátamon amikor mesélte, hogy ő beszélgetett a szellemekkel.A mai napig aurát lát, szellemwt már nem.szellemek léteznek, de nálatok nem biztos, hogy erről van szó.beszélj vele, ha migint elő fordul.
2008. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
szerintem van benne valami,lehet hogy ők látnak olyat amit mi felnőttek nem
2008. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!