Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem merek elaludni, mert...

Nem merek elaludni, mert félek, hogy mikor felébredek már más életét élem, többször megtörtént velem, voltatok már így?

Figyelt kérdés
Tudom, gagyi kis kitalációnak tűnik a dolog, de pár álomból úgy ébredtem, hogy tisztán emlékeztem ottani énemre, kapcsolataimra, és ébredés után is órákig éreztem hiányukat. Nem szeretném újra érezni.

2019. jan. 8. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor be aludj többet a hátralevő ėletedben.
2019. jan. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krúdy Gyula ***** válasza:
71%

Szia!


Szerintem nagyon érdekesnek fogod tartani ha még nem láttad. ~10perc. Adventure Time rajzfilmnek nézd meg a pillow world című részét. Magyar link itt van hozzá:


[link]


Sok minden amit írnék ebben a részben meg van válaszolva. Az mondjuk érdekes, hogy miért emlékszel ennyire részletesen.


Ha én lennék a helyedben naplót vezetnék azokról az emberekről/lényekről akiket áloméleteimben megismertem. Ez egy jó módja lenne egy furább tiszteletadásra is, és önmagadnak is. Így szerintem a hiányérzet egy idő után egyfajta boldogsággá is átalakulhatna nálad hiszen mindvégig megmaradnak ezen a világon is valamilyen formában azok akik hiányoznak.


Ettől a világtól igyekezz nem elvonatkozni, és tartsd meg elmédben a határt, hogy tudd mi az ami itt van, és mi az ami "álom".

2019. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit jó lett volna konkrétabban,pl. hogy mindig ugyanaz-e azaz "álombéli én a hozzátartozó helyszínekkel,mert talán ismered Szepes Máriát (az ezotér guruasszonya volt) ő írt erről az egyik könyvében,hogy a földi én amikor elalszik egy teljesebb énje felébred odaát,saját család,szülők,barátok,házastárs várja elvontabb foglalkozással és spirituálisabb feladatokkal..valódibb élettel..Amíg pedig azaz én alszik,te ébren vagy és itt végzed a dolgaidat,ahogy elkezd tudatosabbá válni az itteni éned,annál nagyobb ez az összehangoltság így az emlékek is könnyebben átszűrődnek..Biztosan nem lehet könnyű,de ez azt is jelentheti,hogy közelebb állnak hozzád mint gondolnád és ugyanezeket az érzéseket integrálhatod mostani életedbe,az ottanihoz hasonló karakterek bevonzásával.
2019. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Megértelek. Én lefeküdtem 20 éves, nagycicis szőkeként, és amikor felébredtem, azt vettem észre, hogy kisnyugdíjas vagyok, aki banyatankkal a kezében rohan az akciós farhátért. Nehéz volt feldolgozni.
2019. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes megkülönböztetni egy álmot a valóságtól, akkor viccen kívül érdemes lenne felkeresned egy szakembert!
2019. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2#


Te valóban megértettél! Egyre gyakrabban vannak ilyen élethű álmaim, s csak órák múlva fakulnak emlékeim, addig érzem szeretteim hiányát. Megfogadom tanácsodat, naplót fogok vezetni, minden ébredés után.

2019. jan. 8. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem csak az a bajom ezzel hogy túl elvontak az álmaim,és depressziós leszek/vagyok tőlük.
2019. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jarok én is. Én szeretek ugyanabba az álomba visszamenni. Ritkán sikerül, havont 1-2 alkalommal. De ha sikerül találkozhatok álombeli, de az igazi "nagy Ő" szerelmemmel. Évek óta kísérletezek azzal, hogy ugyanabba az álomba kerüljek. Ha megtervezem az álmot, akkor nem sikerül. Nevetséges, de egyenlőre azzal jártam sikerrel, ha 18 órát ébren vagyok, egésznap almán kívűl nem fogyasztok mást, ugyanaz a hálóruha és ágynemű, ugyanazt a dalt hallgatom meg elalvás előtt.
2019. jan. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!