Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az mostanában...

Miért van az mostanában (utóbbi fél-1 év), hogy naponta többször akármi után, ha visszagondolok. Azt érzem, hogy ez már megtörtént?

Figyelt kérdés

Régebben nem voltak ilyen érzések, pl. amikor az osztályban valaki valamit mond egy másik embernek, és ha visszagondolok rá, olyan érzésem támad, mintha ezt az eset már sokkal korábban megtörtént volna. Most jut eszembe, kiegészítésképpen, hogy néha szoktam néha habszifonozni, és néha hallom, hogy anyám beszél valamit a tesómhoz, vagy épp leszidja, nagyon durván olyan érzés, mintha mindig is ezt mondta volna ugyan így. Lehet hogy ez a határ terjed ki a mindennapokra is?

(Na most visszagondolva ez az érzés kb. azóta van jelen, mióta szívok habszifont, úgyhogy szerintem ez lesz a kulcs, de attól meg leírhatjátok, hogy veletek is szokott-e ilyen lenni?


2011. nov. 13. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, T9-el írtam és néhol elrontottam.
2011. nov. 13. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:

déjà vu

[link]

nincs meg az egyértelmű magyarázata.

De van ilyen élménye, általában mindenkinek, bizonyos életkori szakaszokban gyakrabban.

2011. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
abban a pillanatban olyan érzéseket élsz át amit már azelött átéltél velem is sokszor előfordul...
2011. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a déjavue érzés! Lehet hogy nem jól írtam a szót, dezsavu-nak kell ejteni.
2011. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hi kérdező velem is szokott sok ilyen lenni! csak én se tudom mi ez
2011. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Törőcsik András válasza:
Ezt úgy hívják,hogy szinkronicitás.
2013. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez már velem is megesett ,ez a déjá vu
2014. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!