Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem segítenek nekem a...

Miért nem segítenek nekem a fentiek?

Figyelt kérdés
A múltkor írtam matekból dolgozatot. 3 órán keresztül gyakoroltam, készültem rá. 1 nappal előtte kértem a fentieket, hogy segítsenek nekem a másnapi dolgozatban, hogy tudjam, eszembe jusson stb... Mégis 1-es lett. Most akkor ez hogy működik, vagy mi van?

#fentiek
2019. jan. 14. 20:29
 1/9 anonim válasza:
7%
Elkell gondolkozni azon hogy tényleg szívből szereted Istent és Jézust? Betartod és elhiszed a tanításokat? Bűneidet szívből bánod?
2019. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Mert tanulnod kéne a Bibliából.

Ajánlom ezt:

[link]

2019. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt azért ne várd, hogy megtanulják helyetted :D
2019. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A segítségkékés helyett is gyakorolni kellett volna.
2019. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban az angyalokra gondolok. Őszintén megmondom, hogy nem érdekel a Biblia, Istenben hiszek. Régen is mindig így volt és akkor is sok segítséget kértem és akkor érdekes módon segítettek. Nem értem az okát, hogy most miért nem... :/
2019. jan. 14. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A lentieket kéne kérni! Mondjuk egy jó matektanárt...
2019. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
Írtad, hogy régebben is kérted őket, és akkor segítettek is. Hogy érzed? Viszonoztad azt a segítséget amit eddig kaptál?
2019. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, viszonoztam úgy érzem. Mellesleg ma megírtam a matek dolgozatot és már dolgozat írás közben is olyan magabiztosan éreztem magam, meg olyanokat írtam, meg tudtam, amit csak úgy magamból nem is néztem volna ki... :D Szóval nem tudom mi van, vagy mi történt... :D
2019. jan. 15. 20:35
 9/9 Krúdy Gyula ***** válasza:
Háát ebben az esetben akkor lehet csak éppen szaabdnapos volt az őrangyalod az első dolgozatírás alatt, és ezért nem segített. Mondjuk most ilyen influenza időszak is van tehát az is levehette a lábáról. Ha hoz beteg igazolást akkor tudni fogod, hogy az volt.
2019. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!