Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha működik a vonzás törvénye,...

Ha működik a vonzás törvénye, akkor a saját halálomat miért nem tudom bevonzani?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta nem találok semmi örömet az életemben, de valahogy mégis élek sajnos a mai napig. Öngyilkosságot nem mertem soha megkísérelni, mert attól félek, hogy úgysem sikerülne és csak nyomorék maradnék és utána már megtenni se tudnám.


Sokszor szoktam építkezési állványok alatt átsétálni, az úton is gyakran csak úgy átmegyek, minden esélyt megadok a sorsnak vagy a karmának, ha létezik bármi, hogy tegye a dolgát, fosszon meg az életemtől.



2019. jan. 16. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Tény hogy szop@s az élet de ennyire nem hiszem
2019. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De igen, sajnos az én életem ennyire szopás.
2019. jan. 16. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Neked még élned kell.Ne legyél ostoba!
2019. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

"az úton is gyakran csak úgy átmegyek" - és életúntságod (? mennyit is éltél eddig? mennyi idős vagy?) miatt veszélybe sodorsz másokat, esetleg örök életükre megnyomorítod lelküket, hogy kivánságod(?) valóra válhassék!

Únod mostani életed. Mennyire fogod únni, ha mozgás- és önmagát ellátni képtelenné nyomorítod magad?

2019. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Úgy látszik, neked is az a sorsod, hogy szopnod kell.
2019. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Igen én is igy vagyok a dologgal. Én azért meg fogom próbálni azt hiszem :/
2019. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ezt mindenkinek aki barmi ilyesmiben gondolkozik!!

Most azonnal alljatok le! Nem szabad igy gondolkozni.. a halalt valasztani, vagy a halalt akarni.

Az elet sokszor szar. Lehet ugy gondolod neked jobban mint masoknak vagy hogy a halal jobb lenne. Mikor ugy tunik mintha nem lenne kiut, vagy hogy nem erne meg kuzdeni. Elhiszem hogy neha igy erzodik. De az a gyengek utja. Az az egyszerubb valasztas.. feladni. Igenis megeri kuzdeni!

Barmikor az eletetekben tortenhet egy fordulat , ami megvaltoztat mindent , es te nem eled mar meg mivel feladtad. A dolgok jobbra fordulhatnak. Foleg ha teszel is erte es bizol benne.

A ongyilkossag sosem a jo megoldas , csak az egyszerubb.

Hidjetek el mindig jon valtozas es ha ugyerzed minden rossz korulotted akkor tudd hogy onnantol mar csak jobb lehet. Es megeri varni. Megerni elni egy ilyen csodalatos vilagban. Csak meg kell latni a szepseget a dolgokban es az apro oromoket. Nem a kudarcokat nezni es azok alapjan itelni, hanem azokbol felallni es megerosodve tovabblepni.

Hidjetek el szamitottok es sokkal tobb dolgot kell meg elernetek az eletben mint hogy egyszeruen csak meghalni.

Kitartas❤️

2019. jan. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es ha te abba a tudatba élnél, hogy sose találnál olyan lányt magadnak aki elfogad szeret és lassan 18 évesen teljesen elvagy késve Mindenről mert már lassan csak a meló lesz az egyetlen dolog amit életedbe csinálnod kell, semmit nem élvezel semmit nem értél el nincs SENKID nem is volt SOHA SENKID egy 0 az életed, de már nincs erőd semmihez, akkor te mégis mit tennél..? Őszintén, mit élveznél egy olyan életbe ahol egyedül vagy, az egyetlen dolog amit akarsz és élveznél az az ha valaki szeret melletted van, számíthatsz rá, de ahogy látod mindennap hogy mekkora tömegribi a többség elmegy az életkedved is...? Te nem akarnád hogy vége legyen inkább a szenvedésnek, sose sírsz de KB minden nap tudnál fiu létedre az elkeseredettségtől? Mesélj már mégis mi a francot kéne élvezni ebbe?
2019. jan. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"mert attól félek, hogy úgysem sikerülne és csak nyomorék maradnék és utána már megtenni se tudnám"

" az úton is gyakran csak úgy átmegyek, minden esélyt megadok a sorsnak"


Közlekedési baleset miatt is lehetsz ám nyomorék. Nem törvényszerű, hogy meghal az, akit elüt az autó.

2019. jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

8-s, ezzel a hozzáállással mégis mit vársz?

Úgy gondolod te tökéletes vagy?

Hát nem vagy az.Ugyanolyan ember vagy mint bárki.

Térj már észhez!

Ha te nem változol, mástól hogy várod hogy változzon?

2019. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!