Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltatok már olyat,...

Ti tapasztaltatok már olyat, hogy amikor meghalt egy közeli hozzátartozótok, akkor történt körülöttetek valami, pl. magától megrepedt egy pohár vagy leesett egy kép a falról?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Becsukódott kicsit a szzoba ajtó ( nem volt huzat s azelőtt sem volt ilyen) és éreztem is a jelenlétét. ( hideg , de nem félelmetes fuvallat)
2019. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Éreztem egyébként hogy ő így köszönt el.
2019. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert hallottam már ilyenről, és amikor nemrég édesanyám súlyos állapotban az intenzíven feküdt, egy furcsa, éles csörrenés hallatszott a konyhaszekrény felől, és egyből gondoltam, hogy meghalt. Egy óra múlva jött is az SMS a kórházból.
2019. jan. 28. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom :( de igen, ezek a dolgok léteznek.Csak van aki hiszi ,van aki meg szkeptikus
2019. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyapám nemrég halt meg és a munkahelyemen, a folyosón ahol végigmentem, leesett a lámpabúra, másnap reggel pedig volt egy nemfogadott hívásom a nagyapám telefonjáról. Volt még más tapasztalatom is, szóval számomra ez megcáfolhatatlan dolog.
2019. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy rokonunknak a nyáron halt meg az édesanyja, és ő mondta, hogy utána többször pittyegett a mobilja indokolatlanul, és hogy a halál után 40 nappal köszön el a lélek a hozzátartozóktól. Nem hittem benne, de nagyjából ennyi nap telt el, és egy éjszaka a használaton kívüli, rossz, vezetékes telefonunk elkezdett kb. 20 percenként csengeni, pedig nem hívta senki a számot, mert akkor a másik, azonos vonalra kötött telefonunk is csengett volna. Megunva a dolgot, kihúztam a hálózatot belőle, de adott idő múlva továbbra is csengett. Sem előtte, sem azóta nem csinált ilyet, csak akkor egyszer. Lehet véletlen is, de mégis furcsa.
2019. jan. 28. 11:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Apósom 2 hónapja halt meg a halála után 6 hétig minden nap a halál időpontjában megállt minden óra a házban. Letelt a 6 hét azóta megy minden óra gond nélkül.
2019. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fodrász ismerősöm mesélte, hogy valaki meghalt a családban, aki minden reggel 5-kor kelt, úgy ment dolgozni a vasúthoz. A rokonnak volt egy kakkukos órája, ami már nem működött. A temetése napján hajnal 5-kor járni kezdett és egyet ütött. Utána megint megállt.
2019. jan. 28. 19:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagybátyám Hollandiában élte le élete nagy részét. Amikor apja (a nagyapám) meghalt, és még nem értesült róla, azon az éjjelen (épp Varsóban volt üzleti úton) azt álmodta, hogy gyerekként az apjával kézenfogva megy a hegyre, ahol gyerekkorában laktak Sárospatak mellett. Előtte soha nem álmodott az apjával.
2019. jan. 28. 19:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Barátom rákban meghalt 46 éves korában hospice-ben, éjszaka. Felesége mondta, hogy a kutyájuk hangosan vonyított abban az időpontban.
2019. jan. 28. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!